⚖️ PESHORE FARMACIE ⚖️

◼️Peshore tė pėrshtatshme pėr farmaci.
◼️Peshon saktėsisht deri ne 160 kg.
Mat gjatėsinė.
◼️Peshorja vjen nė destinacionin tuaj menjeherė dhe montimi sigurohet nga ana jonė.
◼️Vetėm 15.000 lekė
◼️Transporti falas kudo!!!

#peshore
#peshorefarmacie
#peshorepalestre #peshoreelektronikepersonale #peshorecilesore
#peshoretrupi
#tirane #elbasan #berat #durrės #kukes #tropoja #vlorealbania #fier #skrapar #gjirokaster #sarande #roskovec#fier #saranda #kukes #tropoje🇦🇱 #lushnje

Cel. : 0693112552

WhatsApp