⚖️PESHORE FLORIRI NOTEBOOK⚖️

▪️PESHORE ELEKTRONIKE GRAMI
▪️NGA 0.01 GRAM NĖ 500 GRAM
▪️E FORTĖ,PRAKTIKE DHE SHUMĖ CILĖSORE
▪️MĖ LIRĖ SE KUDO TJETĖR.
▪️VETĖM 3.000 LEKĖ

🚚TRANSPORTI FALAS!!!🚚

#peshorefloriri
#peshorecilesore
#peshore00.1
#peshoreelektronike
#peshoredore
#peshoremebateri
#peshorecilesore
#peshorefarmacie
#tirane #berat #durrės #elbasan #tropoje🇦🇱 #vlorealbania #sarande_al🇦🇱 #shijak #shkoder #onlinetirana #online #onlinepeshore #peshoreemire #levan #shijak #golem #kavaje#tropoja #kukes #dibėr

Cel. : 0693112552

WhatsApp