Zona/Rruga : Hamdi Sina/ Liqeni Thate

Shitet garazh 23 metra katrore tek Liqeni I Thate.
Vendi parkimit ndodhet nė katin 0 , (mbi toke) dhe disponon hipoteke.

Cmimi: 13,500€


Cel. : 355688088778

WhatsApp