Shitet projektor i Ri 10/10.
Projektori kompakt, i bardhė dhe elegant i Acer Series H5 e shndėrron dhomėn tuaj tė ndenjes nė njė teatėr nė shtėpi pėrmes projeksionit tė gatshėm 16: 9 HD, lidhjes HDMI, riprodhimit tė shkėlqyeshėm tė ngjyrave-dhe argėtimit stereoskopik 3D gjithėpėrfshirės!
https://productz.com/en/acer-h5381bd/p/dRER

Cmimi: 350euro

Cel. : 0693889393

WhatsApp