Shitet biciklete premium austriake:
Simplon Scan 28" Masa M
Ngjyra e Zeze Mat (ka disa gervishje te vogla nga perdorimi)
Te gjitha pjeset origjinale te fabrikes (pervec parafangove)

-Turp Alumini Alu 7005 T6 SL double buttered, super i lehte 9.8 KG total
-Pirun karboni F1010

-Bucela para Shimano Deore HB-M530
-Bucela prapa Shimano Deore FH-T610
-Derailleur i PrapemShimano Deore LX RD-T661
-Timon Alumini 6061 T6
-Frena graphite Avid
-Shale SQ lab ( e riveshur me lekure) me tub alumini
-Pedale VP Components
-Goma Schwalbe Marathon 32-622 28x1.25 ( e prapmja pak e konsumuar)

Te gjitha funksionale dhe te servisuar nga servis profesional
me shume info https://issuu.com/biedermann.jan/doc...log_2014_s_web

Cel. : 0677334002

WhatsApp