Shitet organo KORG PA80 per arsye mos perdorimi.
Gjendja shume e mire e kompletuar me te gjitha ritmet e nevojshme.
Shitet se bashku me stativin dhe 20 disketa me ritme.
Cmimi: 400 euro i padiskutueshem.
Vendodhja: Tiranė
Tel: +355673349999

Cel. : +355673349999