Airbnb, Booking KASAFORTE ME KOD 4-shifror pėr ēelėsat, (Self Check-In).

IKU KOHA KUR TROKISNIM TEK KOMSHIU PĖR CELĖSIN 😁😁

Eshte nje zgjidhje e pazevendesueshme edhe nė punėn me qeratė ditore, Airbnb (Self Check-In).

Nuk ėshtė e nevojshme tė qėndroni ju nė pritje tė klientit per ēelesin. Me Lock Box ata mund tė vijnė dhe tė ikin nė ēdo kohė, ditėn ose natėn.

Montohet ne mur me vida ose kapet me ganxhe tek kangjellat. Siguri 100%, rezistente, tė posaēme pėr ambjente tė jashtme.

Kodin e ndryshoni vetėm ju nė cdo moment qė dėshironi.

Telefon: +355 69 575 5875

WhatsApp