Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner

Jepet me qira ditore Renault Capture.

Makina eshte e viteve te fundit dhe ne kushte teper te mira. E pajisur me cdo dokument te nevojshem.

Cmimi 50 Euro/Dita(I diskutueshem).

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.

Cel. : 0693424440