Zona/Rruga : Prane Hotel Adriatik, tek Los Locos Beach

Deshironi te shijoni pushime te qeta dhe komode buze detit ? 🌞
Apartamentet jane familjare dhe ndodhen buze detit Adriatik ne Durres,
ku cdo dhome dhe ambjent eshte i paster, me hapesira plot drite,
me te gjitha kushtet sikur je ne shtepine tende
dhe me panorame e gjitha Det! 💎

1+1
Kati 3-te
Me ashensor

1+1
Kati 4-te
Me ashensor

Duke filluar me: 20 euro/nata

📞
: 0692089709
Kliko per me shume foto: https://www.pronajuaj.com/property/a...otel-adriatik/

WhatsApp