Zona/Rruga: te Gjimnazi Cajupi,
Rruga Kongresi i Manastirit, ngjitur me Gjimnazin Cajupi, Shitet (ulet cmimi ne 150 000) euro ose jepet me qira 800 Euro ambjent 200 m2 ne lartesine -1, ambjent i paperdorur asnje here i pershtatshem per garazh makinash, per ambjent sherbimesh, per taverne, per supermarket ne nje zone qe nuk ka supermarket.


0682096300
Shitet/jepet me qira ambjent biznesi (i pershtatshem per firmat qe japin makina me qera) ose ambjent pune per cdo lloj tjeter biznesi, qender kursesh ose rekreacioni, magazine, supermarket, riparim makinash, poshte nje pallati te ri, te Gjimnazi Cajupi. Ambjenti nuk eshte perdorur asnje here.

Ambjenti mund edhe te jepet ne administrim per parkim makinash duke bere hyrjen e makinave qe duhet bere me beton ose ashensor makinash. Per cdo info na kontaktoni albjuris@gmail.com
shitet biznesi i nje shtypshkronje dhe shtepie botuese juridike, me offset heidelberg me dy Ngjyra, si Dhe nje generator i fuqise se made.

kontaktoWhatsApp