Jepen dhoma me qera ditore n qndr t Tirans me 3000 - 5900 Lek/nata.

Ambientet jan komode, me mobilje moderne dhe t pajisura me t gjitha kushtet e nevojshme;
kondicioner, televizor, internet, etj.

Pr m shum informacion ose rezervime:
Tel +355 698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com

Cel. : +355 69 880 1181

WhatsApp