Shitet ambient komercial, Kati 1, 394 m² ne Bllok Rr. Andon Z. Cajupi i pershtatshem per per Investim me qera 4.500 €/muaj deri 2024.

Ambienti ndodhet tek nje pallati 8 katesh ne bllok, ambienti eshte Openspace ka nje siperfage 394 m2,
me hyrje e holl personale ne katin 0 te aksesueshem nga rruga.

Ne ambientet eshte cdo gje e investuar mire dhe me materiale shume cilesore.
Ambienti eshte i rrethuar me drite natyrale, zoteron kondicioner, vetrata me dopio xham, tualete 4,
ndarje te personalizuara dhe parkim jashte kesaj prone.

Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe shume strategjike per biznes,
pasi eshte shume e lehte per tu aksesuar dhe
eshte nder pallatet me cilesor ne Tirane.

Furnizimi 3 fazore, non stop.

Ambjent me kondicioner i klimatizuar.

Ne forme katrore 23.2m x 17.8m

Dokumenta te rregullta me certifikate pronesie.

Cmimi per tu negociur privatisht
+355 682066851


WhatsApp