Shes kollare tė markave italiane pėr meshkuj tė ngjyrave dhe modeleve tė ndryshme. Kollaret janė tė reja dhe tė paketuara nė qesen e tyre origjinale. Ēmimi i kollareve me shumicė ėshtė 5.000 Lekė, me pakicė 5 Euro dhe me copė 8.000 Lekė copa. Kush ėshtė i interesuar pėr ti blerė tė mė telefonojė ose tė dėrgojė mesazh nė kėtė numėr telefoni : 067 48 78 225. Kollaret janė shumė tė bukura dhe mund ti blini jo vetėm pėr pėrdorim personal, por edhe pėr t'ia bėrė dhuratė dikujt.

Cel. : 067 48 78 225

WhatsApp