Shes kollare t markave italiane pr meshkuj t ngjyrave dhe modeleve t ndryshme. Kollaret jan t reja dhe t paketuara n qesen e tyre origjinale. mimi i kollareve me shumic sht 5.000 Lek, me pakic 5 Euro dhe me cop 8.000 Lek copa. Kush sht i interesuar pr ti bler t m telefonoj ose t drgoj mesazh n kt numr telefoni : 067 48 78 225. Kollaret jan shum t bukura dhe mund ti blini jo vetm pr prdorim personal, por edhe pr t'ia br dhurat dikujt.

Cel. : 067 48 78 225

WhatsApp