E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Graphic Designer.

Detyra dhe Pėrgjegjėsi:

 • Ėshtė pėrgjegjės tė krijojė imazhe vizuale dhe koncepte pėr broshura, flyer, katalogje, postera, PoP apo publikime tė tjera duke punuar njėkohėsisht me imazhe dhe fjalė;
 • Konceptimin, krijimin e materialeve ilustruese apo komunikimeve tė ndryshme brenda dyqaneve si dhe jashtė tyre sipas vendeve, pozicioneve dhe hapėsirave tė krijuara;
 • Bashkėpunim me Kordinatorėt e Marketingut pėr tė kuptuar objektivat/nevojat e promocioneve tė ndryshme;
 • Tė kuptojė dhe interpretojė me kujdes kėto nevoja nė disa koncepte qė pėrmbushin objektivin e promocionit;
 • Konceptimin e materialeve promocionale, pėr produkte/promocione/fushata etj;
 • Punimin grafik tė materialeve promocionale;
 • Tė prezantojė tek funksionet aprovuese konceptin apo projektin e finalizuar;
 • Arkivimi elektronik i fotove dhe dosjeve tė produktve, imazheve si edhe ruajtje e pėrditėsim
 • Arkivim elektronik i cdo projekti apo fushate tjetėr tė punuar sipas brandeve tė ndryshme partnere tė kompanise;
 • Tė kontrollojė dhe tė mbajė pėrgjegjėsi pėr produktin final tė dorėzuar pėr prodhim;
 • Tė ndjek prodhimin nė raste specifike, qė kanė nevojė pėr mė shumė teknik, etj;
 • Tė ketė njohje tė pėrafėrt pėr kostot e prodhimit nė pėrgjthėsi tė materialeve promocionale;
 • Tė ketė njohje tė materialeve tė prodhimit si lloji i letrės, adezivit, forex etc;
 • Tė adoptohet me ndryshimet/tė rejat qė bėhen nė software tė dizajnit dhe tė implementoj ato nė pėrdorim vazhdimisht;
 • Tė respektojė/ruajė nė cdo publikim pėrdorimin e logos se kompanise, me rigorozitet sipas manualit dhe rregullave;


Funksione tė tjera tė pozicionit :

 • Tė punojė nė disa projekte njėkohėsisht;
 • Tė jetė proaktiv nė prezantim e ideve tė reja;
 • Pėrfshirje nė zgjidhje problemesh komplekse.


Kėrkesat :
 • Minimumi 2 vjet experiencė pune nė kėtė profil;
 • Aftėsi tė shkėlqyera komunikuese verbale dhe nė shkrim;
 • Arsimi i lartė;
 • Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar nė grup;
 • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze;
 • Njohuri shumė tė mira kompjuterike;
 • Njohuri shume tė mira tė programeve Adobe Indesign, Illustrator dhe Photoshop;
 • Njohja e programeve Gif ; Flash dhe 3D pėrbėn avantazh;
 • Personalitet energjik dhe i vetėmotivuar.
Aftesi te tjera
 • I/e aftė pėr tė thjeshtėzuar sa mė shumė informacionin e komplikuar, duke pėrdorur mjetet e duhura pėr tė rritur efiēencėn e punės;
 • Metodik dhe i organizuar;
 • Ndershmėri dhe integritet;
 • Tė ketė aftėsi organizuese.Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.info
Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės deri nė datėn 9 Qershor 2019.

Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.

Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,
ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė

Apliko