E2 Partners Group
, nė emėr tė klientit tė saj, i cili operon nė fushėn e produkteve dhe shėrbimeve
aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Marketingu.

Qėllimi i pozicionit:

Pėrgatitja, implementimi dhe monitorimi i iniciativate tė Marketingut nė kuadėr tė aktiviteteve komerciale tė kompanisė.

Pėrgjegjėsitė kryesore:


 • Propozon alternativa, ide apo mėnyra promovimi duke sjellė praktikat mė tė mira si dhe ėshtė gjithmonė i/e pėrditėsuar me metodikat e reklamimit tė produkteve tė kompanise;
 • Koordinimi dhe mbajtja e korrespondences me partneret tane ne lidhje me direktivat e marketingut per brande te caktuara;
 • Propozimi i strategjive tė ndryshme tė marketingut;
 • Bashkėpunon me departamentet e shitjes, blerjeve dhe administratės pėr planifikimin dhe implementimin e ofertave;
 • Menaxhimi dhe monitorimi i web-it zyrtar te kompanisė dhe shėnderrimi i tij nė njė instrument efikas prezantimi dhe shitjeje;
 • Menaxhimi dhe monitorimi i pėrdorimit tė mediave sociale duke i siguruar vizibilitet kompanisė nė pėrgjithėsi dhe promocioneve nė veēanti;
 • Ndjek mbarėvajtjen e projekteve tė ndryshme tė marketingut;
 • Monitoron dhe raporton lidhur me aktivitetin si dhe efikasitetin konform strategjisė;
 • Angazhohet gjatė hartimit, pėrpilimit, dhe zbatimit tė fushatave promocionale;
 • Pėrgatit materialet marketing, si broshura, fletė informuese, dosje promocionale, dhe tė tjera, si dhe administron shpėrndarjen e tyre nė pėrputhje me programet marketing pėrkatėse;
 • Organizon dhe pėrcakton dizajnin e posterave dhe tė broshurave per produktet e kompanise;


Kėrkesat minimale:


 • Diplomė universitare nė Administrim Biznesi ose degė tė ngjashme.
 • Eksperiencat e punės: Minimalisht 3 vjet pėrvojė pune nė shitje me pakicė;
 • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e komunikuar);
 • Njohuri shumė tė mira tė Paketės MS Office (Word, Excel, Power Point) Internet;
 • Aftėsi organizative dhe menaxheriale;
 • Aftėsi tė mira komunikuese dhe negociuese;
 • Qėndrim analitik ndaj problemeve nė analizėn e shkaqeve dhe gjetjen e zgjidhjeve tė shpejta;
 • Shumė i besueshėm, diskret dhe etik;
 • Aftėsi tė mira analitike dhe vendimmarrėse; aftėsi pėr tė zgjidhur probleme kyē;
 • Aftesi te shkelqyera komunikuese;


Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.info
Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės deri nė datėn 10 Prill 2019

Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.

Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,
ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.


Apliko