kliko
kliko
kliko
970 pune premium ComData

 1. Standart Tirane, vend pune Wordpress Web Developer - prane 21 Dhjetorit.


  Mundesi punėsimi - Full time (E Hėne-Premte)


  Fit.al ofron vend pune per Web Development/Design


  Kerkesat:
  1. Gjuha Anglisht
  2. Html5/Css3/Jquery/PHP
  3. Wordpress CMS (Drupal CMS perben avantazh)
  4. Njohja e Photoshop/Illustrator perben perparesi
  5. Aplikanti duhet te kete njohuri te plota rreth Krijimit,Zhvillimit dhe mirmbajtjes se Web-it dhe eksperience pune!


  Detyrat:
  1. Krijimi dhe dizenjimi i website-ve me platforma CMS.
  2. Optimizimi i websiteve nepermjet plugineve per CMS ose menyrave tė tjera direkte.
  3. Mimbajtja e website-ve ekzistente duke i perditesuar me informacionet e fundit.

  Mundesi edhe per internship per studentet pa pervoje pune.

  Adresa: Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Magnet.


  Dergoni CV dhe shembuj punesh ne info@fit.al
  Cel. : 0674529292
  web: www.fit.al

  AplikoWhatsApp
    Raporto