A DO TĖ BĖHESH DIKUSHI?
👉Nėse po, fillo studimet profesionale dhe siguro tė ardhmen!
🥗#SHEF_KUZHINE
🥘#KUZHINIER
🎂#PASTIĒER
🚘#AUTOSERVIS
💡#ELEKTRICIST
🎆#GRAFIK_DIZAJNER
🌐 #WEB_DIZAJNER
💼#MENAXHER_BIZNESI
📐#STILIST
💻#TEKNIK_KOMPJUTERI_IT
🎛#TEKNIK_ELEKTROSHTĖPIAKESH

OFROJMĖ:
⭐Ambiente bashkėkohore tė pajisura me tė gjitha mjetet mėsimore.
⭐Staf tė kualifikuar dhe me eksperiencė tė gjatė pune.
⭐Laborator modern praktike pėr secilin kurs.
⭐Praktikė profesionale pranė kompanive partnere.
AVANTAZHE:
✅ Punėsim i garantuar brenda dhe jashtė vendit.
✅ Programe nė pėrputhje me kėrkesėn e tregut tė punės.
✅ Shume grupe me pak studentė nė klasė, 10-16 persona.
✅ Mėsim nė klasė dhe laboratorė
✅ Siguri tė njohjes sė certifikatės nė Europė dhe mė gjerė.
✅ Fleksibilitet nė formimin e disa grupeve nė ēdo kohė tė ditės.
✅ Qėndrueshmeria dhe rritja e ATC-sė ndėr vite.
✅ Departament mė vete pėr punėsimin e studentėve brenda dhe jashtė vendit.
🔔Regjistrohu edhe me njė shok/shoqe dhe pėrfito ekstra 5% ulje!
✔Pagesa e kursit mund tė bėhet edhe me kėste mujore, gjithashtu mundėsojmė kredi studentore nė bashkėpunim me bankat e nivelit te dytė.
✔Pėr kursantėt nga rrethet ofrojmė mundėsi akomodimi nė konvikt me ēmime sociale.
Instituti Profesional ATC
...profesioni ėshtė pasaportė e pėrhershme…