Jepet me qera apartament n e Pogradec ne qender te qytetit perballe hotel Enkelanes ( Turismit) me pamje nga liqeni.
I mobilim i ri , nje krevat dopio dhe nje krevat qe hapet ku a me dyshek dormeo ,me internet
I mobiluar perfekt me te gjitha pajisjet e nevojshme, kuzhine per te gatuar , ballkon me pamje nga liqeni.

Kondicioner i vogel ne kuzhine dhe Kondicioner 'inverter silent' ne dhome gjumi. TV 32', frigorifer, lavatrie,
Uje i pijshem 24h, Tualeti me dritare dhe me hapesire.
Apartamenti eshte plot drite, kati 2, . dhe lagesia nga liqeni 20 metra ,apartamenti ka dh wifi

Pr cdo paqartesi mund te kontaktoni tek nr e tel ,0674585749 jepet me qira ditore cmimi 25 mij lek nata ,nese prenotohet per nje muaj ka ulje cmimi !
Apartamenti ka pozicion fantastik ne zemer te qyteti perball liqenit ,pran amfiteatrit,
Per muajin shtator cmimi eshte me 25 mij lek nata ! I diskutushem ne varesi te diteve te qendrimit

WhatsApp