Thermo Swiss ėshtė fabrika mė e re e prodhimit tė polisterolit nė Shqipėri. Si rrjedhojė e rritjes sė saj tė vazhdueshme,
ThermoSwiss kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e biznesit.

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Shefe Finance

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:

  • Tė ketė pėrfunduar Fakultetin Ekonomik
  • Tė ketė minimumi 5 vjet eksperiencė pune nė financė.
  • Tė zotėrojė njė nga programet: Kontabilitet Alpha, Navision ose Financa 5.
  • Vendbanimi Durrės.
  • Transporti sigurohet nga kompania.


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni , nė adresėn : hr@thermoswiss.eu
Me mirėsjellje ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerėzore, Delta Group.

Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurtė dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.


Apliko