Qendra e Kurseve Prestige Center ofron Kurse Online pėr Graphic Design, me pedagog me eksperiencė 11 vjeēare brenda dhe jashtė Shqipėrisė nė fushėn e grafikės dhe tė reklamave.

Programet qė pėrdoren janė gjenerata e fundit e Adobe (CC 2020). Kursi mund tė ndiqet nga kushdo qė ka njohuri bazike tė kompjuterit. I pėrshtatshėm pėr kėdo qė dėshiron tė zgjerojė njohuritė nė fushėn e grafikės apo qė dėshiron tė marrė njė profesion tė ri.

Nė kurs pėrfshihen programet:

• Photoshop
• Illustrator
• InDesign
• CorelDRAW

Kursi kushton:
Nė grup: 18.000 lekė/21 seanca - 110 min
Individual: 30.000 lekė/21 seanca - 110 min

Konsultė online: 3 herė nė javė
Numri i personave nė grup: Max. 6
Ndjekja e kursit: 3 herė nė javė
Kohėzgjatja: 8 javė

Tė gjithė tė interesuarit mund tė na kontaktojnė nė:
Tel: 📞 067 20 55 222
Email: info@prestigecenter.org
Web: www.prestigecenter.org

ose tė na vizitojnė pranė zyrave tona:
👉 Rruga e Durrėsit, Pranė Kafe Flora, Tiranė.

Ju mirėpresim!