Zona/Rruga : Mali i robit Fshati qerret i kavajes

Jap me qera per sezonin e veres nje apartament 1+1 78 m2 ne fshatin qerret te kavajes.

apartamenti ndodhet ne fshatin turistik qerret te kavajes vije e pare bregdetare me pamje nga deti.

Zona jo shume e populluar pasi eshte e rrethuar nga komplekse vilash dhe ka pak pallate.
Apartamenti eshte i mobiluar me kondicioner me te gjitha kushtet uje+drita 24 ore,
zona ka infrastrukture rrugore shume te mire.
Ne apartament mund te akomodohen ne menyre komode deri ne 7 persona.

Cel.+355685097352 (Whats Up & Viber) +355683283679 (Whats Up & Viber)

WhatsApp