Shes 2 Fjalor (t rinj pr nga mirmbajtja, pasi nuk jan prdorur se kam 2 pal) t autorit, prof. Niko Gjini: Greqisht - Shqip i vitit 1993 (me lidhje t holl e kapak jeshil) dhe Shqip - Greqisht i vitit 1998 (me lidhje t trash blu e kopertin t holl blu, t verdh e t kuqe). T dy fjalort jan botuar n Janin (Greqi) dhe kushtojn 10.000 Lek t reja secili. T dy fjalort prmbajn nga 50.000 fjal secili dhe jan fjalort m t mdhenj q jan botuar deri m sot, por dhe m t mirt. Kta fjalor shum rrall mund t'i hassh n qarkullim, pasi nuk gjenden, por t dy kta fjalor prdoren nga studentt e Gjuhs Greke n Fakultetet e Gjuhve t Huaja t Universitetit t Tirans dhe t Gjirokastrs. Kush sht i interesuar ti blej, t telefonoj ose t drgoj mesazh n kt numr :
Cel.: 067 48 78 225

WhatsApp