lloji i njoftimit. : jap me qera

Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrs

Disponoj nje vile ne fshatin turistik Golem,prane restorant vienes.
Vila ndodhet ne vijen e pare perballe detit,me oborr te gjelberuar me sip 2+1+1+ verande,mobilim bashkohor.
Deshirej ta jap me qera per periudhen 1 qershor-30 korrik.dhe 15 gusht e ne vazhdim.

Tel. : 351 557

Cel. : 0692084524

WhatsApp