lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Durrs

Jepet apartament me qera me pamje nga deti ne Durres Plazh tek Adriatik 1. Apartamenti ka ambjent fjetje, kuzhine gatim dhe ngrenie, banje dhe ballkon me pamje nga deti.

Tel. : +355 4 271965

Cel. : +355 692410902

WhatsApp