HP VeroHome jobs 728 2023

sherbime

Sherbime

Shėrbime/Ēmime
Disa nga format e promocionit / dialog-komunikacionit qė ofrojmė janė:
 • Publikimi i ofertave / shpalljeve / njoftimeve
  evenimenteve (Kalendari)
  Adresari i Biznesit – Imazhi i Kompanisė
  Kėrkimi / abonimi
  etj…sa gjatė nuk tejkalojnė limitet e pėrcaktuara nė rregullore dhe listėn e tarifave, janė shėrbime Falas! (Free!)
  Por pėrpunimi i tyre i veēantė nga specialistėt tanė, (p.sh. pėrkthim, redaktim, optimim,
  pasurim vizual i ofertave (Logo/Foto), artikuj promocional etj..) janė shėrbime me pagesė.

 • Vendosja e njoftimeve nė pozicionin Top (Text + Logo + 5 Foto, etj...)
  Njoftimi qėndron gjithmonė nė pozicion tė parė tė njė rubrike (Top).

 • E-mail-marketing -> implementim nė abo-newsletter (i reklamave / artikujve promocionale etj..)

 • FaceBook - reklama me spot/banner, pėrball njė targeti mbi 1 milion pėrdorues, pėr detaje -> Kliko kėtu

 • Relizimi, vendosja, transmetimi i spoteve publicitarė / banner-ave interaktivė,
  nė pozicionet, rubrikat dhe pėr targetin e pėrcaktuar... edhe nė faqe tė tjera, si facebook etj..

  Si dhe Forma dhe metoda tė tjera promovimi dhe reklamimi (kombinacione) qė ju dėshironi, tė cilat mund ti zhvillojmė nė detaj sipas nevojave dhe aksioneve konkrete. Shembuj konkretė tė shėrbimeve, ju mund ti gjeni direkt nė rubrikat e medias www.njoftime.com

 • Shėrbimet
 • our services
Pėrparėsitė e marketing, dialog - komunikimit tek njoftime.com
 • Njė pozicionim maksimal nga motorėt kėrkues si google, yahoo, msn (live) etj...
 • Njė sistem i afirmuar e me imazh pozitiv dhe inovativ nė publikun vendas dhe tė huaj.
 • Alexa.com ndėr vite dhe nė vazhdimėsi e rreshton njoftime.com tek TOP 10 tė faqeve shqiptare.
 • mbi 1 miljon pėrdorues nė vit
 • ēdo ditė mbi 11.000 pėrdorues (8.000 vetėm nga Tirana), pėrballen para ekraneve (PC-Monitorėve ~ 7 minuta)
 • klientelė potenciale (target), me tė ardhura dhe nivel arsimor tė lartė
 • reklama / mesazhi ndodhet ~ 50 cm larg syrit, nė njė ambient tė qetė, pa zallamahi
 • relevance e lartė e ofertės / reklamės -> sepse pėrballet me klientin (lokal) nė rubrikėn / vendin dhe kohėn e duhur (pikėrisht kur ai ėshtė duke u informuar / krahasuar dhe ka nevojė pėr produktin / shėrbimin / ofertėn)
 • mundėsi grafike-vizive / inter-komunikative -> tė pa kufizuara
 • kosto minimale!

Njė profil tė lexuesve tė medias njoftime.com dhe shpėrndarjes sė tyre gjeografike e gjeni mė poshtė:

Statistikat nga google analytics tregojnė:
Mbi 165.000 Persona/Subjekte janė regjistruar dhe shfrytėzojnė funksionet e sistemit
(si abonimi, publikimi, kėrkimi etj.)
~ 14.000 pėrdorues nė muaj klikojnė pėrmes Celularėve smartphone: Iphone, Blackberry, Samsung etj.

Analizat e sondazheve, datėlindjeve, profesioneve, interesave, analizimi i emrave, pėrmbajtjeve tė njoftimeve, interesimit ndaj rubrikave tė caktuara etj...qė janė nė DataBazė, tregojnė se:
Mosha mesatare e anėtarėve ėshtė mbi 25 vjeē, me tė ardhura dhe arsim mbi mesataren
85 % e pėrdoruesve ndodhet nė Shqipėri,
kryesisht nė zonėn Tiranė – Durrės, Shkodėr, Vlorė, Fier.

Nė dallim nga lexuesit e faqeve me lajme apo argėtuese,
lexuesi kėtu ėshtė aktivė dhe veprues, nė proces kėrkimi!

si do tė jetė dinamika e zhvillimit?

Zhvillimet janė shumė dinamike! Nga 2004 - 2006 ishin 5.000 tė regjistruar, brenda 2008-ės,
numri i abonentėve kaloji 20.000 vetė!

30 – 40 persona/subjeket tė rinj regjistrohen ēdo ditė.