Search results

 1. Durres. plazh, jepet me qera apartament 1+1 Kati 2, 49 m² 50 € (Ne Durres 100 metra larg detit)

  Jepet me qira apartament ne. Plazh Durres 100 metra larg detit ,i mobiluar ,mobilim i ri me internet ,i pabanuar me pare ,i përshtatshem per tre persona ,cmimi 50 euro nata ,jepet jo me pak se 5 net ,tel, 0674585749 Cel. : 0674585749
 2. Pogradec, jepet me qera apartamen ne Pogradec perball liqenit t Kati 2, (Ne qender perball Hotel Enkelanes ,)

  Zona/Rruga : Ne qender perball Hotel Enkelanes , Jap apartament me qira ditore ! Apartamenti eshte i komletuar ne stilin modern . Ndodhet ne zemer te qytetit perball liqenit ,20 metra larg liqenit ! Kati i 2 me pamje nga liqeni ! Cmimi 45 euro nata ,me internet dhe te gjitha orendit e...
 3. Jepet me qira ditore apartament ne Pogradec buze liqenit ne qendër te qytetit

  Jepet me qira apartament ne Pogradec mobilim i ri i përshtatshem per dy persona ,perball liqenit pra largesia nga liqeni 10 metra ,kati i dytë cmimi 45 euro ne dite ! I mobiluar ne stilin modern , Tel; 0674585749. Ap ndodhet ne qendër te qytetit perball Hotel Enkelana dhe 20 metra larg liqenit
 4. Tirane, jepet me qera ambjent per butik I arreduar Kati 0, 1.000 € (Afër bllokut)

  Shitet aktiviteti i nje butiku i arreduar me arkitekt ,shitem investimi bashk me rrobat firmato per femra dhe meshkuj ,ora dhe bixhu ,shitet 16000 euro ,dhe qiraja mujore e dyqanit është 1000 euro ,,shitet per arsye emigrimi ,tel ,0674585749 Cel. : 0564585749
 5. Dyqan me qira afer bllokut ,1000 euro

  Shitet bisnesi ,butik (dyqan rrobash firmato ) afer bllokut ne Tirane ! Dyqani është i investuar dhe arreduar me arkitekt italjan ! Shitet aktiviteti dhe investimi me klientele te ngritur ,shitet per arsye emigrimi ,,tel 0674585749 Cel. : 0674585749 Qiraja mujore e dyqanit 1000 euro
 6. Shitet vile 5 katshe ne Pogradec 400 metra larg liqenit

  Shitet vile ne Pogradec ,400 metra larg liqenit vija e dytë ,sip totale 471 m sip e ndërtimit 137 metra cdo kat shtepia ka 5 kate dhe CDO kat ka tre dhoma gjumi dhe dy banja ,me certifikatë pronesie ! Shtëpia ka nje projekt qe kati i pare mund te behet restorant dhe katër katet e tjera janë...
 7. Okazion shitet truall ne Pogradec 661m2 perball liqenit vija e pare buze rruges ne Pogradec ( Pojske ) cmimi nga 80 e m2 behet me 60 e m² ne Po

  Okazion shitet truall Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni) Shitet toke ne Pogradec,(Pojske) pran lapidarit, buze rruge, 10 metra nga liqeni, prane resort Lyhnidas sip. 661 metra me certifikat pronesie, vend ideal per te ndertuar vile, restorant, shkolle private, re karburant...
 8. Tirane, shes Home Cinema Shes aparat fotografik profesional i ri 500 Euro

  Shes aparat fotografik profesional ! Marka Lumix ,aparati eshte i ri i paperdorur ,60 zoom ,cmimi 500 euro . Tel 0674585749 Aparati ka lente
 9. Pogradec, nderroj toke 700m2

  Kam toke ne POGRADEC 700 m2 me certifikat pronesie,, toka ndodhet ne pojske pran kompleksit lyhnidas , ose ngjitur me lapidarin, buze rruges perball liqenit,e kembej me ap ne tirane ,ose ne durres , toka ndodhet ne brezin e pare buze rruges ,30 metra larg liqenit,, epershtatshme per...
 10. Tirane, - Ofroj license Inxhinieri hidrogjeologjike

  Kam license inxhinieri hidrogjeologjike e vlefshme per punime zbatim per bazamentesh pallatesh, per ura dhe hidrocentrale,kerkime mineralesh uji dhe nafte, ,Kam mbaruar fakultetin Inxhinieri minierash dhe nafte, ,afroj licensen ,numri I kon;0674585749Cel. : 0674585749
 11. Tirane, ofert Aparat fotografik 1 Euro

  Shitet aparat fotografik profesional i ri me lente tel 0674585749
 12. Pogradec, shes Mobilje antike me pasqyre 150 Euro

  Shes mobilje antike ,kredence me pasqyre e blere ne france cmimi 150 euro eshte oferte ! Tel ;0674585749 Mobilja eshte material dru dhe ka punim me bronx
 13. Tirane, shes apartament Kati 5, 750 e m2

  Shiten apartamente 1 +1 me sip deri ne 56 m2 dhe apartamente 2+1 me sip deri ne 85 m2 ne Kashar me cmim okazion 750 euro m2 .Tel ;-0674585749 ne Tirane ,kashar ,mbrapa QTU
Back
Top