Search results

 1. OKAZION, SHITET TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 NAFT 4X4 5900 euro

  TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 NAFT 4X4 VITI 2009 KAMBJO MANUALE 4X4 ME BUTON 150 MIJ KILOMETRA,TE DOKUMENTUARA KONDICIONER,KLIMA KOMANDA NE TIMON XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE 4 GOMA TE REJA 100% ME TARGA DHE DOKUMENTACION TE PAGUAR ARDHUR NGA AUSTRIA,PERDORUR 1,5 VITE NE TIRANE SHITET PER ARSYE...
 2. Tirane, shes Shiten materiale ndertimi te perdorura (betoniere,vinc,derrasa) 250.000 leke te reja

  Shiten materiale ndetimi. Betoniere 180 lit.+motorr elektrik 35,000 Betoniere 180 lit.+motorr elektrik 35,000 Betoniere 180 lit. Pa motorr 25,000 Betoniere e madhe 280 litra pa motorr 35000 Vinc per ngjitje materiale 1 ton. 20,000 Vinc i vogel 250 kg. 15,000 Derrasa 5cm 20 cope...
 3. Durres, shitet ose kembehet Papafingo 2+1+BLK Kati 6, 125 m2 59000 Euro (Durres,Shkembi Kavajes)

  Zona/Rruga : Durres,Shkembi Kavajes -Shitet ose Kembehet Apartament(papafingo) 2+1 ne Durres te Shkembi Kavajes 125 m2 afer Hotel Majestik, 50 m larg detit. Apartamenti (papafingo) organizohet ne nje kushin + soxhorno,dy dhoma gjumi ,banjo dhe verande. -Papafingo eshte 81 m2 dhe verande 45 m2...
 4. Durres, jepet me qera apartament 1+1 (Durres,Shkembi Kavajes) 30 euro-nata

  Zona/Rruga : Durres,Shkembi Kavajes Jepet me Qera Apartament 1+1 , 65 m2 ne Durres te Shkembi i Kavajes(afer hotel Majestik) Apartamenti Organizohet ne nje ambjent ndenje bashke me kushinen,nje dhome gjumi, banjo te madhe me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar. Apartamenti...
 5. E

  Tirane, ofrohet Licence Zbatimi Inxhinier GJeodet

  Ofrehet licence zbatimi Inxhinier Gjeodet. Per me shume informacion kontaktoni. 0693136577
 6. E

  Tirane, ofroj vend pune Licence projektim Inxhinier Hidroteknike

  Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike. Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0693136577 Cel. : 0693136577
 7. Tirane, Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike

  Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike Per me shume kontaktoni Cel. : 0693136577
Back
Top