Search results

  1. Tirane, shes Tavoline plastike klasike portative 30 €

    Shes 2 tavoline plastike portative ,ku mund ti heqesh kembet dhe vendosen kollaj ne makine. Njera eshte ngjyre e bardhe,tjetra njgure e erret, Shiko fotot. Jane ne gjendje shume te mire. Shiten nga mos perdorimi. Cmimi : 30 Euro te dyja, ose 17 euro copa. Kontakt: Vetem ne whatsapp ose sms...
  2. Tirane, shes Laptop compaq Presario CQ57 6000 Leke

    Shitet Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57 ne gjendje shume te mire,dhe ka pase perdorim familjar. Laptopi ka keto parametra. Display 15.2 inch Ram 4 gb Windows 10 pro upgradet Procesor intel 1.6GHz HDD 300Gb Webcam onboard Wifi Usb port Vga port Internet kable port. Kurse bateria nuk...
  3. Tirane, shes SmartBpx MXQ 4K Pro 1600 Leke

    Shitet smartbox MXQ 4K Pro Android 7 ne gjendje shume te mire. 8 Gb rom,1Gb ram ,Hdmi,Wifi,Pult,Kavell rrjeti,Mouse me lidhje usb.4 porta usb input ,Sd kart input si dhe microSd kart input. Cmimi: 1600 lek te reja dhe I diskutueshem. Kontakt:Vetem me mesash ne whatsapp ose sms. cel:0686261441
Back
Top