Search results

 1. Shkoder, shitet ambjent biznesi Kati 0, 44 m² 64.000 € (RR. ARKITEKT SINANI, PARRUCE)

  Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Arkitenkt Sinani, Dekori, Shkoder . Siperfaqe totale: 44 m2 Perbehet nga: banjo Cilesite: E gjitha e shtruar me pllake Vetrate xhami Dokumentacion te rregullt CMIMI: 64,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne...
 2. Shkoder, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 360 m² 1.000 € (RUS, SHKODER)

  ZBRITJE CMIMI Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: Rus, Shkoder . Siperfaqe totale: 360 m2 , Te ndare Kati -I 120 m2 Kati 0 120 m2 Kati I 120 m2 Kati -I: Ndahet ne dy ambiente me banjo perkatese. Sistem kondicionimi. Tavan i varur me ndricim. Kati 0: Ndahet ne dy...
 3. Shkoder, shitet apartament 1+1+Ballkon Kati 7, 74 m² 126.480 € (KUNE, SHENGJIN)

  Sun Real Estate ofron per shitje apartament 1+1 me: Adrese: Kune, Shengjin Siperfaqe Totale: 74.4 m2, kati VII Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Cilesite e shtepise: Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte. Punime shume cilesore...
 4. Shkoder, shitet ambjent biznesi Kati -1, 70 m² 110.000 € (SHESHI DEMOKRACIA)

  Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi me: Adrese: Sheshi Demokracia, Shkoder. Siperfaqe: 70 m2 Kati -I Ambienti eshte i pajisur me aspirim, kondicioner, sistem sigurie me kamera. Shtruar me pllake. CMIMI: 110,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar...
 5. Shkoder, shitet apartament 1+1+Ballkon Kati 2, 44 m² 52.000 € (RRUGA INXH GJOVALIN GJADRI)

  Sun Real Estate ofron per shitje apartament 1+1 me: Adrese: Rr Inxh, Gjovalin Gjadri, Shkoder Siperfaqe: 44.6 m2, kati II Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Shitet e mobiluar. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 5,200,000 Leke Te interesuarit...
 6. Lezhe Shengjin, shitet apartament 1+1+Ballkon Kati 5, 101 m² (RANA HEDHUN, SHENGJIN)

  Sun Real Estate ofron per shitje apartament 1+1 me: Adrese: Rana e Hedhun, Shengjin Siperfaqe bruto: 101.15 m2, kati V Siperfaqe neto: 89.09 m2 Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo dy ballkone Ashensor. Shitet e mobiluar. Eshte lehtesisht i konvertueshem ne...
 7. Durres, shitet apartament 1+1+Ballkon Kati 7, 63 m² 89.000 € (PISTA KOSOVA, DURRES)

  Sun Real Estate ofronper shitje apartament 1+1 me: Adrese: Pista Kosova, Durres Siperfaqe: 63.6 m2, kati VII Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Cilesite e shtepise: Shtruar me pllake. Dritare duralumin. Hyrja ofrohet e mobiluar. -CMIMI: 89,000 Euro...
 8. Shkoder, shitet shtepi 1+1 Kati 0, 235 m² 100.000 € (RRUGA 3-HEERONJTE, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron per shitje shtepi private 1+1 me: Adrese: rr. 3-Heronjte, Shkoder Siperfaqe truallit: 235.62 m2 Ndertese: 71 m2 Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo oborr Shtepia ka nevoje per rikonstruktim! - Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI...
 9. Shkoder, shitet shtepi 2+1 Kati 0, 530 m² 70.000 € (GRUDE)

  Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 2+1 me: Adrese: Grude Siperfaqe totale: 530 m2 Siperfaqe trualli: 250 m2. Ndertim: 96 m2. -Toke are: 184 m2. Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo oborr Shtepia ka nevoje per rikonstruktim! Dokumentacion i rregullt...
 10. Shkoder, shitet apartament 3+1+Ballkon Kati 6, 230 m² 244.000 € (SHESHI DEMOKRACIA)

  Sun Real Estate ofron per shitje apartament 3+1 me: Adrese: Sheshi Demokracia, mbas Teater Migjenit, Shkoder Siperfaqe totale: 230 m2, kati VI Perbehet nga: sallon dhe kuzhine tre dhoma gjumi dy banjo ballkon Cilesite e shtepise: 140 m2 banim 90 m2 verande E gjitha e shtruar me pllake...
 11. Shkoder, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 90 m² 600 € (TRUMA DUGAJEVE TE REJA, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese:rr. Hasan Riza Pasha, Shkoder . Siperfaqe: 90 m2 kati 0 Buze rruges. - E gjitha e shtruar me pllake. - Vetrate xhami. nje banjo CMIMI: 60,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika...
 12. Shkoder, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 197 m² 700 € (PARRUCE, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: Parruce, Shkoder . Siperfaqe: 197 m2 , kati 0 Nje zyre Dy banjo Ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti Pozicionohet ne qender te qytetit te Shkodres. CMIMI: 700 Euro/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne...
 13. Shkoder, shitet apartament 2+1+Ballkon Kati 6, 80 m² 88.000 € (QENDER, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron per shitje apartament 21 me Adrese: Sheshi Demokracia mbas Teater Migjenit Shkoder Siperfaqe 80 m2 Kati VI Perbehet nga sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo nje ballkon Cilesite e shtepise Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje Ashensor...
 14. Shkoder, shitet toke , 13.799 m² 110.392 € (RRUGA MEHMET SHPENDI, DOBRAC)

  Sun Real Estate ofron per shitje toke are, me: Siperfaqe: 13,799 m2 Adrese: rr. Mehmet Shpendi, afer Zmijaneve, Dobrac Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 110.392 euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667...
 15. Shkoder, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 7, 107 m² 450 € (BEXHISTENI, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Pallati Italianeve, Bexhisteni, Shkoder Siperfaqe: 107.9 m2, kati VII Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo tre ballkone (dy ballkone franceze dhe nje ballkon normal) Ofrohet e mobiluar. Dritare triploxham Tre...
 16. Shkoder, shitet toke , 100.000 m² 290.000 € (ANA MALIT, MURIQAN)

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me: Siperfaqe: 10000 m2 Adrese: Ana e Malit, Muriqan - 550 m2 Kapanon - 1000 peme shege. - 98 peme ullinje. - 300 peme mandarina, limone, potokalle etj - 50 peme lajthi. - 40 peme ftonje. - Kumbulla, dardha, pjeshka etj. - Trasfomator elektrik i...
 17. Shkoder, shitet toke , 4.000 m² 44.000 € (SHTOJ I RI)

  Sun Real Estate ofron per shitje toke are , me: Adrese: rr. Shtoj I Ri Siperfaqe: 4000 m2 Toka zoteron dokumentacion te rregullt. CMIMI: 44,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 sunrealestate.al@gmail.com Cel. : +355676666765
 18. Shkoder, shitet shtepi 2+1 Kati 0, 1.948 m² 99.900 € (HOT I RI)

  Sun Real Estate ofron per shitje shtepi private 2+1 dhe toke, me: Siperfaqe Totale: 1948 m2 Adrese: rr. Hot i Ri Cilesite e shtepise: Ndertim 67.7 m2 . Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo verande Cilesite e tokes: Siperfaqe: 1448 m2 . 15 peme ullinje. Peme frutore...
 19. Shkoder, shitet toke ne bregdet , 1.000 m² 100.000 € (BAKS-RRJOLL)

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me: Siperfaqe: 1000 m2 Adrese: Baks-Rrjoll Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 100 E/M2 Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 sunrealestate.al@gmail.com Cel. : +355676666765
 20. Shkoder, jepet me qera apartament 1+1+Ballkon Kati 5, 56 m² 250 € (XHABIJE, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me: Adrese: Xhabije, Shkoder Siperfaqe: 56 m2, Kati V Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo ballkon Shtruar pllake. Kondicionere. Hyrja ofrohet e mobiluar. CMIMI: 25,000 leke/muaji Te interesuarit mund te na kontaktojne...
 21. Shkoder, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 4, 116 m² 600 € (ZDRALE, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Zdrale, Shkoder Siperfaqe: 116 m2, kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo ballkon Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore. Kondicionere te gjitha dhomat. Shtruar parket. Ashensor...
 22. Shkoder, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 55 m² 300 € (RRUGA MYZAFER PIPA, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Rruga Myzafer Pipa, Tophane, Shkoder . Siperfaqe: 55 m2 Fasade xhami. E shtruar me pllake. Buze rruge. Banjo Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per fast food & delivery. Paisjet ne gjendje te re...
 23. Shkoder, shitet toke , 4.800 m² 65.000 € (RRUGA ZANA E MALIT, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron per shitje toke, me: Siperfaqe: 4800 m2 Adrese: rr. Zana e Malit, Dobrac Cilesite e tokes: - Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile, shtepi private etj - Toka zoteron dokumentacion te rregullt pronesie. CMIMI: 65,000 Euro Te interesuarit mund te na...
 24. Shkoder, shitet toke , 3.472 m² 97.216 € (BOGE, MALESI E MADHE)

  Sun Real Estate ofron për shitje tokë arë, me: Adrese:📍 Boge, Malesi e Madhe Sipërfaqe:📏 3472 m² -✔ Toka zotëron dokumentacion të rregullt pronësie. 💶ÇMIMI: 28 €/M2 ——————————– 📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar Rino Nika 📞+355676666765 📞+355695292667...
 25. Shkoder, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 2, 145 m² 390 € (LULISHTJA TEK SAHATI, SHKODER)

  Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Lulishtja tek Sahati, Shkoder Siperfaqe: 145 m2, kati II Perbehet nga: – 🛋 sallon dhe kuzhine – dy dhoma gjumi – dy banjo – dy ballkone –✔ Ofrohet e mobiluar. –✔ Shtruar pllake. –✔ Ashensor. CMIMI: 40,000 Leke/muaj...
 26. Shkoder, shes SHITET BIZNES, RR. MARIN BICIKEMI, SHKODER 7.000 €

  ZBRITJE CMIMI Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: rr. Marin Bicikemi, prane UK, Shkoder . Siperfaqe: 48 m2 – Nje banjo. –✔ Kontrata me kompanite Vodafone, Easypay, Ria etj. –✔ Kontrate me kompanite e udhetimeve si: Air Albania, My planet, Netferry etj. –✔ Telebingo. –✔ Buze...
 27. Shkoder, shitet truall , 300 m² 45.000 € (DUDAS, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron per shitje truall me: Adrese: rr. Ahmet Haxhija, Dudas, Shkoder Siperfaqe : 300 m2 Ndertim prej 81.9 m2 Oborr 218.1 m2 Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 45,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667...
 28. Shkoder, truall , 223 m² 85.000 € (AFER SHKOLLES JORDAN MISJA, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron per shitje truall, me: Siperfaqe: 223 m2 Adrese: rr. Vladimir Jani, Shkoder - Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 85,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 sunrealestate.al@gmail.com Cel. ...
 29. Shkoder Velipoje, shitet Vile 3+1 Kati 0, 400 m² 240.000 € (vilu, velipoje)

  Sun Real Estate ofron per shitje nje vile dy-kateshe me: Adrese: rr. nr.13 Vilu, Velipoje Siperfaqe truallit: 400 m2 Ndertim: 150 m2 Te ndare: Kati pare 70 m2 Kati dyte 70 m2 Ambient gatimi 10 m2 Kati pare perbehet nga: sallon nje banjo Kati dyte perbehet nga: tre dhoma gjumi nje depo...
 30. Shkoder, shitet ambjent biznesi Kati 0, 197 m² (PARRUCE, SHKODER)

  Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi me: Adrese: Parruce, Shkoder . Siperfaqe: 197 m2 , kati 0 Nje zyre Dy banjo Ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti Pozicionohet ne qender te qytetit te Shkodres. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 2,000 /M2 I...
Back
Top