Search results

 1. Tirane, jepet me qera shtepi 1+1 Kati 1, 70 m² 270 € (Rruga Zija Kambo, 10 min larg ne kembe nga Rruga 5 Maj)

  Jepet me qera 1+1 kati i pare, shtepi private, e mobiluar, 270 lek, i diskutueshem Ambient i paster, shume i qete, familjar. Preferohen 2-3 vajza (studente ose familjare) ose cift. Parkim 1 vend per veture. Hyrja lirohet me date 1 Gusht. Adresa: Rruga Zija Kambo, 10 min larg ne kembe nga...
 2. Tirane, shes Shes ventilator per ML 270, w163, viti 2003 , 150 €

  Shes ventilator radiatori per ML 270, Nafte, w163, viti 2003 Ventilatori ka paketen me problem, por qe mund te rregullohet nga teknike te specializuar. Ndersa Elektromotorri eshte shum OK, me 2 shpejtesi ne rregull. Cmimi 150 euro, shum pak i diskutushem. Cel. : 0682520075
 3. Tirane, shes makine Shes Toyota Yaris, Cmimi i Diskutueshem, Motorr 1.8 Benzin, e zeze manuale Klima 190.000 km 4.900 €

  Shes Toyota Yaris 1.8 Benzin, 2007, 190 000 km ORIGJINALE Key less, Manual, Xhama Elektrik, Pasqyra Elektrike, Kondicjoner klima, Version TS, Dogane e paguar, 4900 euro i diskutueshem Cel. : 0682520075
 4. Tirane, shes Shes 7 kamera sigurie 5 MP per ambiente te brendshme

  Shes 7 kamera sigurie DAHUA, 5 MP per ambiente te brendshme, te perdorura 2 jave (ne gjendje si te reja). Me mikrofon, me Infra (Smart IR) per naten deri ne 30 metra. Vetem kamerat dhe kokat BNC. Cmimi 350 euro te gjitha bashke. +355682520075 Cel. : 0682520075
 5. Tirane, Shes Filter Ajri per Kompresor 1/4 per presion 140 psi. (I RI) Cmimi 40 euro

  Shes Filter Ajri per Kompresor 1/4 per presion 140 psi. (I RI) Cmimi 40 euro
 6. Tirane, ofroj Restaurime Makinash RETRO, Makina reja, Lyerje, Stukime, Ngjitje plastike, etj.

  Restaurime Makinash RETRO, Makina reja dhe te vjetra, Makina te ndryshme, Motorra, Lyerje, Ngjitje Plastike, etj. Cmime okazion. Sherbim CILESOR, i shpejte dhe korrekt. Cel: +355 69 66 853 48 Cel: +355 68 25 200 75 Adresa: Paskuqan, afer Liqenit te Paskuqanit. Tirane Cel. : 0682520075
 7. Tirane, shes biciklete lejla, 100 €

  Shes biciklete 26'' ne gjendje te mire, me kosh para. ngjyre lejla me blu Cel. : 0682520075
 8. Shes tenxhere E RE, per gatime te ndryshme, multikuker, e markes Sonifer

  Shes tenxhere E RE, per gatime te ndryshme, multikuker, e markes Sonifer. Shume cilesore dhe e forte. Gatuan supa, gjell, mishra, makarona, etj. Transporti falas ne te gjithe shqiperine. 8000 lek Cel. : 0682520075
 9. Tirane, shes makine AUDI A7 Viti 2012, Look 2015, 15.900 Eur

  Karburanti: Benzin Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner KM..........: 173000 Audi A7 Supercharged SportBack 3.0 OT Full Option Quatro 4x4 Viti Prodhimit 2012 ,Look 2015 Kambio Automat 8G ne gjendje perfekte pune Motorr 3.0 OT ne gjendje perfekte pune 173.000 Km Origjinale...
 10. Tirane, shes Shes dron (I RI) - DJI MINI 3 fly combo 940 Euro

  Shes dron DJI MINI 3 fly combo. Video resolution - 4K30 & 12MP. Koha maximale e fluturimit 38 Minuta. Distanca maximale e fluturimit 10 km. permban RC Remote & Fly More Combo Rotating Gimbal per filmime me pozicion vertikal Posta FALAS +355682520075
 11. Tirane, shes Kabell HDMI (20-25 metra) 3.000 Leke

  Shes kabell / fishe HDMI (20 - 25 metra), perdoret per NVR, DVR, PC, TV, etj. Cmimi: 3.000 lek Cel. : 0682520075
 12. Shes Smart TV 50'' (i Ri). Marka Livin 420 eur

  Shes Smart TV 50'' (i Ri). Marka Livin, Cilesi 4K, Ngjyra super Cmimi 420 euro. Posta FALAS (brenda Tiranes) +355682520075
Back
Top