Search results

  1. Tirane, Shiten Krevate Spitalor OKAZION

    Oferte per kush esht i fushes Kreavte Spitalore! Krevatet jan te perdorur ,, eletronik dhe mekanik jan dy modele marre ne spitalet e qytetit Bologna Itali Na kontaktoni per detaje. Cel. : 0674000084
  2. Organizim Eventesh biznesi dhe familjar

    Po mendoni te organizoni nje event biznesi qofte inagurim, pervjetor apo festat e fundvitit ne ambientet e biznesit tuaj? Keni enderruar gjithmone per nje dasme buze detit apo ne natyre, poshte nje tende te mbushur me drita xixellonja si yje? Keni nje oborr te madh ne vilen tuaj dhe doni te...
  3. Tirane, ofrohet Motorr taxi

    Ofrojm motorr taxi neper Tirane. kontaktoni per nje informacion Cel. : 0674000084
Back
Top