Search results

 1. Veshje Timoni me gure dekorative(per femra)

  Veshje Timoni me gure dekorative diamant, teper komode dhe e rehatshme, i jep nje pamje mahnitese makines suaj, Ne gjendje ngjrat: e zeze,lejla,kuqe dhe bezhe. Cmimi: 18 Euro Transport falas ne te gjithe Shqiperine. nr tel:068335300 Cel. : +35683345300
 2. Mbulese motorri 22 Euro

  🔵Mbulesa per te gjitha llojet e motorrcikletave ngjyra gri. 🔵Ne masa te ndryshme, identike si ne foto. 🔵E mbron motorrcikleten tuaj nga shiu, dielli, debora, ngricat, ererat e forta. 🔵Cmimi: 22euro (transport falas ne te gjithe Shqiperine) Cel. : +355683345300
 3. Mbulese Motorri 22 Euro

  🔵Mbulesa per te gjitha llojet e motorrcikletave ngjyra gri. 🔵Ne masa te ndryshme, identike si ne foto. 🔵E mbron motorrcikleten tuaj nga shiu, dielli, debora, ngricat, ererat e forta. 🔵Cmimi: 22euro (transport falas ne te gjithe Shqiperine) nr kontakti: 0683345300 Cel. : +355683345300
 4. Mbulese Motorri 22 Euro

  Ngjyra.....: gri 🔵Mbulesa per te gjitha llojet e motorrcikletave ngjyra gri. 🔵Ne masa te ndryshme, identike si ne foto. 🔵E mbron motorrcikleten tuaj nga shiu, dielli, debora, ngricat, ererat e forta. 🔵Cmimi: 22euro (transport falas ne te gjithe Shqiperine) nr kontakti: 0683345300 Cel. ...
 5. Tirane, shes makine Hyundai Sonata Viti 2015, 8.800 Euro

  Karburanti: Gaz Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner Fuqia KW..: 184 KM..........: 140.000 📁Hyundai Sonata 2.0 Gaz ✅Motorri: 2.0 ✅Viti: 2015 ✅Karburanti: Gaz Fabrike (shume ekonomike) ✅Kambio: Automatik ✅Kilometra: 140.000 ✅Targa Shqiptare 📁Lista e Opsioneve...
 6. Testues makine OBD2 Diagnostic Auto Car 19 Euro

  Testo Makinen per probleme te ndryshme ne menyren me te thjeshte dhe me te shpejte me paisjen OBD2 duke e lidhur me anen e telefonit ose laptopit. Paisja identifikon problemin gjithashtu i fik llambat e ndezura ne kroskot. Cmimi: 19 euro Nr kontakti 0683345300 Porosit online...
 7. Drita makine Xenon dhe LED 22 Euro

  Drita makine Xenon dhe LED Xenon vjen komplet linja bashke me paketat elektrike Bosch per cdo lloj porte h4,h7, D1S etj Dritat LED jane 6000k ultra white me ftohes ne brendesi. XENON : 58 EURO seti LED: 22 EURO seti transporti falas nr tel: 0683345300 Çmimi: 22 EUR Cel. : 0683345300
 8. Kamer parkimi + monitor 47 Euro

  Kamera e parkimit + Ekran LCD 4.3" + kabujt e nevojshem Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e makinave cmimi : 47 euro Transporti falas Shqiperi dhe Kosove Per me shume info na kontaktoni Cel/whatssapp/viber 0683345300 Cel. : 0683345300
 9. Set kamerash HIKVISION 2mpx 298€ me garanci 1 vjecare

  Set me 4kamera sigurie 2mpx 298€ Brandi me i njohur i sistemeve te sigurise HIKVISION Seti perfshin: DVR HikVision 2mp 4ch => 1 cope KAMERA 2 MPX =>4 cope (per ambjente te jashtme ose te brendshme ne varesi te zgjedhjes tuaj) Kabull 50m total( per kabull shtese 80 lek metri) Adaptor rryme per 4...
 10. DELPHI TESTUES PROFESIONAL MAKINASH DHE KAMIONASH 168 Euro

  DELPHI TESTUES PROFESIONAL MAKINASH DHE KAMJONASH. Per cdo servis makimash Delphi - Eshte nje diagnoze peofesionale universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamioneve. Me kete mund te diagnostifikoni te gjitha gabimet ,fshierjen e gabimeve, kodimi i dizneve, kthimin e frenave mbrapa...
 11. Pasqyrë Elektronike full luxury, TOUCH 42 Euro

  Pasqyrë me dy kamera Full HD TOUCH Çmimi:42€uro / SD KARTEL 32GB FALAS Paguani pasi të pranoni produktin Transporti FALAS Pershkrimi: Ekrani me prekje Lloji i artikullit: DVR për makine Frema për sekondë: 30 Modaliteti i montimit: Ne pasqyren aktuale Ndërfaqja: Micro SD / TF, AV-Out, USB2.0...
 12. Mbulese makine PREMIUM Quality

  Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri. 🔵Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku per te mbrojtur bojen e makines, eshte cope e trashë, jo Kineze, 🔵Mbron makinen tuaj ndaj kushteve atmosferike ,shiut ,rrezeve te forta djellit, ngrices, pluhurit, debores. 🔵Me xhepa per pasqyrat. 🔵Hapje...
 13. Mbulese makine PREMIUM Quality

  Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri. 🔵Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku per te mbrojtur bojen e makines, eshte cope e trashë, jo Kineze, 🔵Mbron makinen tuaj ndaj kushteve atmosferike ,shiut ,rrezeve te forta djellit, ngrices, pluhurit, debores. 🔵Me xhepa per pasqyrat. 🔵Hapje...
 14. Mbulese makine PREMIUM Quality

  Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri. 🔵Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku per te mbrojtur bojen e makines, eshte cope e trashë, jo Kineze, 🔵Mbron makinen tuaj ndaj kushteve atmosferike ,shiut ,rrezeve te forta djellit, ngrices, pluhurit, debores. 🔵Me xhepa per pasqyrat. 🔵Hapje...
 15. Mbulese makine HIGH Quality

  Mbulesa per te gjitha llojet e makinave ngjyra gri. 🔵Mbulesa ka shtrese te brendshme pambuku per te mbrojtur bojen e makines, eshte cope e trashë, jo Kineze, 🔵Mbron makinen tuaj ndaj kushteve atmosferike ,shiut ,rrezeve te forta djellit, ngrices, pluhurit, debores. 🔵Me xhepa per pasqyrat. 🔵Hapje...
 16. Shqiperi, shes Pasqyrë Elektronike full luxury, TOUCH 4 42 Euro

  asqyrë me dy kamera Full HD TOUCH Çmimi:42€uro / SD KARTEL 32GB FALAS Paguani pasi të pranoni produktin Transporti FALAS Pershkrimi: Ekrani me prekje Lloji i artikullit: DVR për makine Frema për sekondë: 30 Modaliteti i montimit: Ne pasqyren aktuale Ndërfaqja: Micro SD / TF, AV-Out, USB2.0, SD...
 17. VR BOX Syze virtuale 360° 3D 9 Euro

  ➡️VR BOX ➡️Shiko video 3D ➡️Shikon foto 3D ➡️Shikon në 360° ➡️Sikur je në realitet ➡️Shiko filma sikur je mes aktoreve te filmit. Ideale për paisjet Android ose IOS me ekran 3,5" deri ne 6" me rezolucion nga 1080P dhe më të lartë,ato përmbajnë lente optike HD me diametër 42 mm. Mbështetje e...
Back
Top