Search results

 1. Durres, shitet Nissan Qashqai Viti 2012 (Zvicer)

  Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 85 KM..........: 158000 Nissan Qashqai viti 2012. 158,000 km. Importuar nga Zvicra me liber sherbimesh Super gjendje dhe shume ekonomik (1.6 benzine-gaz) Tavan panoramik Navigator + klima Pasqyra me...
 2. Biciklete Italiane per femije

  Biciklete italiane, per femije 4-12 vjec 7,000 leke Cel. : 0693404547
 3. Durres, shes Skuter xiaomi Pro 2

  Skuter xiaomi Pro 2 Shpejtesia: 25 km/h Distance: 45 km 30,000 leke 0693404547
 4. Durres, shes biciklete 340 Euro

  Ngjyra.....: gri e erret Amortizator suntour Trupi alumin, dopjo disk Goma Continental me refleks Sistemi frenimit me alkol Pjeset Shimano 340 eur. 069 340 45 47
Back
Top