Search results

 1. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 65 m² 63 mije Euro (Teodor keko)

  Zona/Rruga : Teodor keko Shitet apartament 1+1 me hipoteke, 65 m2 , i mobiluar, sallon ndenje bashke me ambjent gatimi ,1dhome gjumi, 1 tualet, korridor i bollshem, 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i 2 , pa perdor ashensorin, orientimi me diell. Pallati ndodhet tek kompleksi...
 2. S

  Tirane, kerkohet asistente dentare

  Klinike dentare ne Tirane ne zonen e yzberishtit KMY kerkon asistente dentare. Dergoni te dhenat tuaja ne adresen e emailit stomatologjiaime@gmail.com
 3. S

  Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite mjeke stomatologe

  Klinike dentare ne Tirane kerkon mjeke stomatologe me eksperience pune ,te jete e licensuar . Dergoni cv tuaj ne email stomatologjiaime@gmail.com
 4. S

  Tirane, ofroj vend pune Mjeke stomatologe

  Ofrohet vend pune mjeke stomatologe,te kete eksperience pune ,e licensuar.Ofrohet rroge baze dhe % .Klinika ndodhet ne Tirane..te interesuarat te dergojne cv e tyre ne emailin stomatologjiaime@gmail.com
Back
Top