Search results

 1. N

  Menaxher shitjesh Korçë.

  Kompania Arseni Shpk lider me produktin B52 dhe lengun Tropikal ne tregun Shqiptar eshte ne kerkim per nje punenjes Menaxher shitjesh per zonen e Korçes dhe te Pogradecit Te interesuarit te dergojne cv ne Nr e tele: 0673599165
 2. N

  Agjent shitjesh Elbasan

  Kompania Arseni Shpk lider me produktin B52 dhe lengun Tropikal ne tregun Shqiptar eshte ne kerkim per punenjes Agjent shitje per zonen e Elbasanit. ne Nr e tele: 0673599165 Cel. : 0673599165
 3. N

  DURRES Kerkohet menaxher Key accaunt Durres

  Kompania Arseni Shpk lider me produktin B52 dhe lengun Tropikal ne tregun Shqiptar eshte ne kerkim per nje punonjes per marrjen e porosive dhe menaxhimin e njesive si supermarkete, shumica dhe komplekse te ndryshme per zonen e Durresit, kavajes dhe Shijakut Kandidatet mund te jene M& F , te...
 4. SUPER OKAZION ELBASAN, shes dyqan Kati 1, 28 m² 58.000 Euro (RRUGA RINIA)

  Zona/Rruga : RRUGA RINIA SUPER OKAZION Çmimi 58 000 euro Shitet nje dyqan me siperfaqe 28m2 perballe Universitetit Aleksander Xhuvani Elbasan Tel : 0673599165 Cel. : 0692398119
Back
Top