Search results

 1. Tirane, shes Laptop Lenovo

  Shitet laptop Lenovo shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire pune. Shoqerohet me karikuesin orgjinal, mouse dhe çanten e vete. Vendodhja: Tirane Cmimi: 149€ ose nderrohet me Play Station. Telefon & WhatsApp: +355673349999 Cel. : +355673349999
 2. Tirane, shes makine Volkswagen , Nafte, gri e erret, manuale, Kondicioner, 74 kW (100 PS) 300,000 km, 4,500 €

  Shitet Passat 2006 me origjine nga Franca ,importuar ne vitin 2021 me liber sherbimesh. Siguracioni deri mars 2025, taksat deri mars 2025, kolaudimi deri Nentor 2024. 300,000 Km origjinale, Xhamat e Zinj me leje Sherbimet e kryera ne kohe, ne giendje te mire Motorrike dhe Xhenerike. Goma dhe...
 3. Ballsh, shes truall 5.000 m² 16 Euro/m2 (Rruga e Akazeve)

  Shitet 5000 m2 tokë ne Ballsh (Mallakaster). Distanca nga qendra e qytetit: 10 minuta ne kembe. Ideale per Vile apo Agroturizem. E perbere ne: 2000 m2 toke truall dhe 3000 m2 toke bujqesore e mbjelle kryesisht Ullinj (20 vjecar), Molle, Lajthi dhe qindra peme frutore te tjera. Furnizimi me uje...
 4. Mallakaster, shes shtepi 1+1 Kati 0, 30 m²

  Shitet 5000 m2 tokë ne Ballsh (Mallakaster). Distanca nga qendra e qytetit: 10 minuta ne kembe. Ideale per Vile apo Agroturizem. E perbere ne: 2000 m2 toke truall dhe 3000 m2 toke bujqesore e mbjelle kryesisht Ullinj (20 vjecar), Molle, Lajthi dhe qindra peme frutore te tjera. Furnizimi me uje...
 5. Shitet telefon Nokia 40€

  Shitet telefon Nokia prodhim i ri. Ne gjendje shume te mire pune, bateria zgjat 4 dite. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi: 40€ Telefon: +355673349999 Cel. : 0673349999
 6. Shitet telefon MaxCom me dy karta 40€

  Shitet telefon MaxCom me dy karta Sim. Ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi: 40€ Telefon: +355673349999 Cel. : 0673349999
 7. Tirane, shes 4 palma 500 Euro

  Shiten 4 palma "Trachycarpus alta" . Lartësia: 6-8 Metër. Mosha: 20 vjeçare Pamja: Shume e rregullt. Cmimi: 500 Euro secila Shitja shoqerohet me manual kujdesje ne menyre qe te qendrojne sa me te shendetshme (falas). +355673349999
 8. Jepet me qira dyqan

  Jepet me qira Dyqan i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Mund te perdoret per agjenci turistike, exchange, berber, parukeri etj. Vendodhja: Prane xhamise Xhura, Porcelan. Cmimi: 250 euro ne muaj Siperfaqja: 14.3 meter katror. Telefo/Whatsapp...
 9. Tirane, - Peme Ulliri (Ullinj) dekorariv

  Shiten 10 peme ulliri dekorariv. Preferohen per dekor ne Bare, Restorante, Resorte, Ambjente biznesi dhe Vila. Mosha: Me analizen e moshes nga Karbonizimi (sepse mosha e ullirit nuk matet nga gjeresia apo gjatesia e trungut) jane vleresuar afro 500-700 vjecar. Gjendja: Pamje shume e rregullt...
 10. Mallakaster, shes 1000 euro Ullinj dekorariv

  Shiten 10 peme ulliri dekorariv. Preferohen per dekor ne Bare, Restorante, Resorte, Ambjente biznesi dhe Vila. Mosha: Me analizen e moshes nga Karbonizimi (sepse mosha e ullirit nuk matet nga gjeresia apo gjatesia e trungut) jane vleresuar afro 500-700 vjecar. Gjendja: Pamje shume e rregullt...
 11. Tirane, shes Banda Antike 5.000 Leke

  Shiten 2 Banda Muri antike 40 vjeçare te vjetra. Gjendja shume e mire. Tel: +3556733499999 Adresa: Tirane Cel. : +355673349999
 12. Mallakaster, shes Dru Zjarri per ngrohje prej Shelgu 4.000 Leke/m3

  Shiten Dru Zjarri per ngrohje prej Shelgu. Cmimi: 4000 leke m3 Adresa: Ballsh Telefon: +355673349999 Cel. : 0673349999
Back
Top