Search results

 1. Shitet Tokë në Borsh, Sarandë

  Toka mund te nderrohet dhe me Apartament ne Tirane ose Himare Toka ndodhet në një pozicion shumë të mirë gjeografik, shumë afër vijës bregdetare (vije e 2-te) dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka ka sipërfaqe 1500m² dhe investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi...
 2. Depo Maganizimi me Qera te Myslym Shyri

  Jap Depo Maganizimi me Qera te Myslym Shyri afer Drejtoris se Policise Rreth 3 M² Kati 3 Vetem per Magazinim Cmimi: 40 Euro ne muaj Emaili im është: agroni5000@hotmail.com Cel. : 0672534432
 3. Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395

  Ky eshte kapaku mbylles per: Tostier Philips HD2395/00 Nqs eshte thyer mund ta zevendoseni me kete. Per me shume shifni fotot e tostieres dhe te kapakut, eshte pjesa e siperme qe demtohet zakonisht. Cmimi 10.000 Leke te Vjetera. Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com Cel. : 0672534432
 4. Braun Silk-Expert Pro 5 PL5137 IPL

  Braun Silk-Expert Pro 5 PL5137 Origjinale e blere ne SHBA, paisja numer nje ne bote per heqjen e qimeve me Lazer, e perdorur shume pak pothuajse si e Re. E Cilesuar nga ekspertet si paisja me Eficiente ne bote per heqjen e Qimeve. REZULTATET E PËRHERSHME: Pajisja më efikase me dritë pulsuese...
 5. X96 X6 Android 11 Smart TV BOX 8GB RAM 64GB Memorie

  X96 X6 Android Smart TV BOX X96X6 RK3566 Android 11 Mbështetje 8K HDR 3D 2.4G&5G Dual WiFi Ethernet 1000M BT4.X Media player Shume pak i perdorur pothuajse si i Ri ne Kuti me te gjithe Aksesoret e Fabrikes Shume i Shpejt Ram 8GB DDR4 dhe Memorie 64GB Shenim: Mos me pyesni per abonime te...
Back
Top