Search results

  1. Shqiperi, oferte Mi Wi-Fi Range Extender Pro 1.900 Leke

    Karakterisikat & Detajet: Shpejtësia e transferimit deri në 300 Mbps Dy antena të jashtme Mbulon 80m2 deri në 150m2 Shpejtësi më e lartë e transferimit Lidhje dhe përdorim i lehtë Cmimi 1,900 LEK Transporti kudo ne Shqiperi Cel. : 0683018396
  2. Nokia 125 i thjeshtë i ri 3.200 Leke

    Nokia 125 ju ofron rehati dhe përdorshmëri të mbuluar me butona të mëdhenj ergonomikë dhe një dizajn krejt të ri më të gjatë. Me guaskën e tij të fortë nga polikarbonati, ky telefon është ndërtuar për të qëndrueshmëri. Ekrani 2,4" (6,09 cm) ju lejon të shihni sa më qartë. Relaksohuni me ritmin e...
  3. Smart Watch Earldom ET-SW1 4.000 Leke

    Ora inteligjente Earldom ET-SW1 lidhet me celularin tuaj me anë të Bluetooth duke mundësuar kryerjen e telefonatave apo të gjitha njoftimet. Monitoroni të gjithë parametrat jetësore: hapat, rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura, cilësinë e gjumit. Masni presionin e gjakut 24 orë në 7 ditët e...
Back
Top