Search results

 1. SHITET, VILÊ E BASHKËLIDHUR, "SECRET GARDEN", RESIDENCES, TEG, 499,000 EURO

  Vilë e Bashkëlidhur, në Shitje “Secret Garden” Residences 📍TEG ▫️ Sipërfaqe Neto: 255.5m2 ▫️ Sipërfaqe Verande: 31.5m2 ▫️ Sipërfaqe Trualli: 495m2 ▫️ Strukturë 3-kate Çmimi: 499.000 € Mundësi Blerje Me Kredi Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na...
 2. SHITET, APARTAMENT 2+1+2, Rruga e Barrikadave, Qendër, Tiranë, 195,000 EURO

  Në shitje, Apartament 2+1+2 Vendndodhja: Rruga e Barrikadave, Qendër, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe apartamenti: 118 m2. -Kati: 5 banimi. -Pallat i ri. -Me ashensor. -Me hipotekë. -Orientimi: Lindje-Perëndim-Veri. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...
 3. SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH 1+1 & 2+1, RRETHRROTULLIMI I ZOGUT TË ZI, TIRANË

  Për shitje, Opsione Apartamentesh Vendndodhja: Rrethrrotullimi Zogu i Zi, Tiranë Tipologjitë: Apartament 1+1 - kati 7, 58 m2, orientimi Veri-Lindje. Apartament 2+1 - kati 7, 95 m2, orientimi Jug-Lindje-Perëndim. TT 946 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë...
 4. SHITET, APARTAMENT 1+1, ALI DEMI, TIRANË, 80,000 EUR

  Në shitje, Apartament 1+1. Vendndodhja: Ali Demi, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe apartamenti: 56 m2. -Kati 1 banimi., i ngritur nga toka. -I restauruar, punime cilësore. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. TT 945 Për një konsulencë të...
 5. SHITET, APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E BARRIKADAVE, QENDËR, TIRANË, 220,000 EUR

  Në shitje, Apartament 2+1+2 Vendndodhja: Rruga e Barrikadave, Qendër, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe apartamenti: 100 m2. -Kati 10 banimi, i fundit. -Pallat i ri. -Me ashensor. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. TT 944 Për një konsulencë...
 6. JEPET ME QIRA, APARTAMENT 2+1+2, PJESË E NJË VILE, VILAT ARABE, FRESK, TIRANË, 300 EUR/MUAJ

  Qira, Apartament 2+1+2, në Vilë Vendndodhja: Vilat e Arabit, Fresk, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 150 m2. -Kati: 3 banim (vilë 3 katëshe) -Post parkimi i pëfshirë në cmim. Organizimi: 1 Sallon i madh, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. TT 943 Për një...
 7. JEPET ME QIRA, APARTAMENT 2+1+2, VILAT ARABE, FRESK, TIRANË, 600 EURO/ MUAJ

  Qira, Apartament 2+1+2, në Vilë Vendndodhja: Vilat e Arabit, Fresk, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 150 m2. -Kati: 2 banim (vilë 3 katëshe) -Post parkimi i pëfshirë në cmim. Organizimi: 1 Sallon i madh, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. TT 942 Për një...
 8. SHITET, GARSONIERE, 58 M2, ASTIR, TIRANË, 69500 EURO

  Në shitje, Garsoniere Vendndodhja: Astir, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe apartamenti: 58 m2. -Kati: 2 banimi. -Me ashensor Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni! Cel. : +355685050515
 9. QIRA, AMBIENT BIZNESI, TIRANA GARDEN BUILDING, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË,1,100 EUR/MUAJ

  Jepet me qira, Ambient biznesi Vendndodhja: Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe Totale: 110 m2. -I investuar. -Kati 15. Organizimi: Organizohet në 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 ballkon. TT 733 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si...
 10. SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH, REZIDENCA "RINGSIDE", PASKUQAN

  Për shitje, Opsione Apartamentesh Vendndodhja: Rezidenca "RingSide", Paskuqan, Tiranë Tipologjitë: Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Specifika: -Mundësi blerje me katër këste -Çmimi- Duke filluar me 1000 EUR/m2. Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një...
 11. SHITET, APARTAMENT 1+1, FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË

  Në shitje, Apartament 1+1. Vendndodhja: Fusha e Aviacionit, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe apartamenti: 68,6 m2. -Kati 2 banimi. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. TT 937 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një...
 12. QIRA, AMBIENT BIZNESI, KOMPLEKSI KIKA 2, KOMUNA E PARISIT, TIRANË, 1000 EUR/MUAJ

  Për qira, Ambient Biznesi Vendndodhja: Komuna e Parisit, Tiranë Specifikat: -Sipërfaqe totale: 25 m2. -Kati: 0. -Buzë rruge. -I investuar. Organizimi: -Open space. -1 tualet. Avantazhe -Zonë e aksesueshme. -Shfrytëzohet për biznese të ndryshme si estetikë, tobacco shop. TT 934 Për një...
 13. QIRA, APARTAMENT 2+1, KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË, 900 EURO/MUAJ

  Qira, Apartament 2+1 Vendndodhja: Kopshti Zologjik, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 110 m2. -Kati 5 banim. -I mobiluar. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo, 1 ballkon. TT 932 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe...
 14. SHITET, APARTAMENT 2+1, GATI PËR BANIM, KOMPLEKSI "UNIVERS CITY", TIRANË, 117,630 EUR

  Për shitje, apartament 2+1 Zona: Univers City, QTU, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 133,67 m2. -Kati: 0 banim. -Verandë me sipërfaqe: 58.70. -Ballkon. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verandë. Të gjitha dhomat kanë akses në...
 15. SHITET, APARTAMENT 1+1, RRUGA "SIRI KODRA", TIRANË, 98,500 EUR

  Në shitje, Apartament 1+1. Vendndodhja: Rruga "Siri Kodra", Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe apartamenti: 78,80 m2. -Kati 3 banimi. -Në ndërtim, përfundon në vitin 2025. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. TT 926 Për një vizitë në pronë dhe...
 16. JEPET ME QIRA, APARTAMENT 1+1, BRRYLI, TIRANË, 400 EUR/MUAJ

  Qira, Apartament 1+1 Vendndodhja: Brryli, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 64 m2. -Kati 4 banim. -I mobiluar. -Pallat ekzistues. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. TT 922 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe...
 17. SHITET, APARTAMENT 2+1+2, OXHAKU, TIRANË ,132,138 EUR

  Shitet, Apartament 2+1+2 Vendndodhja: Rezidenca "Mirabella", Oxhaku, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 97,88 m2. -Kati 7 banim. -Me ashensor. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. TT 919 Për një konsulencë të plotë për pronën në...
 18. SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH 1+1, ZOGU I ZI, TIRANË

  Për shitje, Opsione Apartamentesh Vendndodhja: Rezidenca "Lion Park 2", Zogu i Zi, Tiranë Tipologjitë: Apartament 1+1 - kati 14, 70,50 m2. Apartament 1+1 - kati 14, 70,50 m2. Me pamje nga rruga. Apartamentet janë ngjitur me njëri-tjetri. Avantazhe: -Cilësi maksimale ndërtimi. -Investim...
 19. JEPET ME QIRA, AMBIENT BIZNESI, KOMUNA E PARISIT, TIRANË, 600 EUR

  Për qira, Ambient Biznesi Vendndodhja: Komuna e Parisit, Tiranë Specifikat: -Sipërfaqe totale: 50 m2. -Kati: 0. -Buzë rruge. -I investuar. -Sistem kondicionimi. Organizimi: -Open space. -1 tualet. TT 910 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në...
 20. SHITET, APARTAMENT 1+1, SHKOLLA E KUQE, TIRANË, 111,600 EUR

  Në shitje, Apartament 1+1. Vendndodhja: Shkolla e Kuqe, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 60,13 m2. -Kati: 1 baim. -Në ndërtim e sipër. -Orientimi: Jug-Perëndim. Organizimi: Ambient ndenjie e gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet. TT 908 Për një konsulencë të plotë për pronën në...
 21. SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH 2+1, EKSPOZITA BUILDING, ISH-EKSPOZITA, BULEVARDI MIGJENI, TIRANË

  Në shitje, Opsione Apartamentesh Vendndodhja: Bulevardi Migjeni, Ish-Ekspozita, Tiranë Specifika të pronës: -Garsoniere- kati 5, me sipërfaqe totale: 46,96 m2. -Apartament 1+1, Kati 5 banim, me sipërfaqe 89,7 m2. -Apartament 2+1, Kati 5, me sipërfaqe 169,16 m2. -Mundësi e mirë investimi...
 22. SHITEN, OPSIONE 2+1, REZIDENCA "UNICO", BLLOK, TIRANË, 3600 EUR/M2

  Në shitje, Opsione Apartamentesh 2+1 Vendndodhja: Rezidenca Unico, Bllok, Tiranë Specifika të pronës: -Apartament 2+1, Kati 8 banim, me sipërfaqe neto 126 m2. -Apartament 2+1, Kati 5, me sipërfaqe neto 96,74 m2. TT 906 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga...
 23. TIRANË, SHITEN POSTE PARKIMI+DEPO, BULEVARDI I RI, TIRANË, 410,000 EUR

  Në shitje, 41 Poste Parkimi. Vendndodhja: Bulevardi i Ri, Tiranë. Specifika: -Kati: -1. -Në ndërtim e sipër. Çmimi: 410,000 Euro. TT 905 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni! Cel. : +355685050515
 24. SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH 1+1 & 2+1, RRUGA E DIBRËS, TIRANË, 2500 EUR/M2

  Në shitje, Opsione Apartamentesh Vendndodhja: Rruga e Dibrës Tiranë Specifika të pronës: -Apartament 1+1, Kati 3 banim, me sipërfaqe 79 m2. -Apartament 2+1, Kati 4, me sipërfaqe 83 m2. -Në fazë ndërtimi. -Mundësi e mirë investimi. TT 903 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim...
 25. SHITET, APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E THESARIT, FRESK, TIRANË, 140,000 EUR

  Shitet, Apartament 2+1+2 Vendndodhja: Rrruga e Thesarit, Fresk, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 124,1 m2. -Kati 4. -Pallat i ri. -Me ashensor. Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Avantazhe: -I investuar. -Me parket. -Ndriçim natyral në të...
 26. SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH 1+1/2+1/3+1, REZIDENCA "HALLAÇI", PASKUQAN, TIRANË

  Në shitje, Opsione Apartamentesh Vendndodhja: Rezidenca "Hallaci", Paskuqan, Tiranë Specifika të pronës: -Apartament 1+1, Kati 6 banim, me sipërfaqe 68,99-1050 euro m/2 -Apartament 2+1, Kati 6 banim, me sipërfaqe 91,40-1000 euro m/2. -Apartament 3+1, Kati 3, me sipërfaqe 129,38-960 uro m/2...
 27. SHITET, TOKË, VALIAS, KAMËZ, 672,000 EUR

  Në shitje, Tokë. Vendndodhja: Valias, Kamëz, Tiranë Specifika të pronës: -Sipërfaqe toke: 5600 m2. - Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. -E gatshme për ndërtim kapanoni. Detaje për Zonën: -Vendndodhje strategjike dhe lokacion lehtësisht i aksesueshëm. -E përshtatshme për investim...
 28. SHITET, AMBIENT BIZNESI (BAR KAFE PICERI+PALESTËR), KODRA E DIELLIT, TIRANË, 600,000 EUR

  Për shitje, Ambient Biznesi( Bar Kafe Piceri+Palestër) Vendndodhja: Kodra e Diellit, Tiranë Specifikat: -Sipërfaqe totale: 455 m2. -Kati: 0. -Në gjendje aktive pune. -I investuar. -Shitet së bashku me pajisjet. -Mundësi posti parkimi. -Palestër funksionale me xhakuzi, hammam, sauna, 2...
 29. QIRA, AMBIENT BIZNESI, REZIDENCA "TURDIU", ISH-FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË, 1200 EUR/MUAJ

  Për qira, Ambient Biznesi Vendndodhja: Rezidenca "Turdiu", Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë Specifikat: -Sipërfaqe totale: 125 m2. -Kati: 0. Avantazhe të Rezidencës: -Zonë e aksesueshme. -Shfrytëzohet për biznese të ndryshme. TT 893 Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe...
 30. QIRA, APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI, REZIDENCA "TURDIU", ISH-FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË, 1000 EUR/MUAJ

  Shitet, Apartament 3+1+2+Post Parkimi Vendndodhja: Rezidenca "Turdiu", Ish-Fushë e Aviacionit, Tiranë. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 172,5 m². -Kati 4 banimi. -Pjesërisht i mobiluar. -Mund të shfrytëzohet edhe për zyra. -Orientimi Veri-Lindje. -Post parkimi i përfshirë në cmim...
Back
Top