Search results

 1. K

  Tirane, Kerkohet punetore per Pastrim Kimik

  Kerkohet punetore per Pastrim Kimik. Orari i punes: 09:00-17:00 (ose turni i dyte 12:00-20:00) nga e hene ne te shtune. Paga : 40.000 Adresa: Komuna e Parisit Te interesuarat te kontaktojne ne nr. 0696185168
 2. Tirane, shes Shitet Biznes Pastrim Kimik 25.000 Euro

  Ne Tirane,ne zonen e Komunes se Parisit shitet biznes Pastrim Kimik. Dyqani ka 2.5 vjet me Pune me nje klientele te konsoliduar me te ardhura mujore te kenaqshme. Biznesi eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e duhura cilat jane ne gjendje pothuajse te reja. Kontaktoni per informacione me...
 3. Tirane, shes Karroce dhe krevat femijesh 100 Euro

  Shitet karroce dhe krevat femijesh ne Tirane. Kontaktoni ne nr 0696185168
Back
Top