Search results

  1. Tirane, shes tavoline mesi 10.000 Leke

    Shitet tavoline mesi. Ne gjendje shume te mire dhe super material. Ngjyre e zeze pjesa siper me xham dhe pjesa e poshtme ngjyre vishnje. Permasat 90x60cm. Cel. : 0682390430
Back
Top