Search results

 1. Tirane, shitet garazh Kati 0, 12 m² 25.000 Euro (Petro Nini Luarasi)

  Zona/Rruga : Petro Nini Luarasi Shitet garazh me mundesi shfrytezimi per aktivitet. adresa: perballe njesise bashkiake 1, 2 Cel. : 0694446393
 2. Tirane, jepet me qera zyre Kati 6, 70 m² 800 Euro

  Ambjent 1+1 tek Garden Building Tirana Godina është një nga projektetet më të vlerësuara, si nga pamja por edhe nga cilësia e punimeve dhe materialet e ndërtimit. Ka lokacion perfekt në zemër të Tiranës me të gjitha facilitetet e nevojshme afër. Ambjenti ndodhet në katin e 6 të godinës 24...
 3. Tirane, shes Divan - Kanape 700 Euro

  Shes Divan - Kanape Përmasa: L240 B86 H90 cm. Materiali ballor: tekstil 100% poliestër Tapiceri: sfungjer dhe vatë. Jastike dhe shilte me zinxhir Bazament i tapicerisë: susta Konstrukti: Melaminë, material dru masiv, kompensatë Shume komod, rezistent dhe modern Blere ne Hungari 1300€. Shitet...
 4. Tirane, shes Stol per dhome gjumi 12.000 Leke

  Shitet stol Jysk, i ri, ngjyra e zeze permasat 95 x 45 x 35 cm cmimi 12000 leke Cel. : 0692044722
 5. Tirane, jepet me qera apartament Kati 4, 65 m² 550 Euro (Gjik Kuqali)

  Zona/Rruga : Gjik Kuqali Okazion!!!! Jepet apartament me qera, rruga Gjik Kuqali, pranë Stadiumit Dinamo (ish shushica). Sipërfaqe 65 m2 (neto) Sistem 1 + 1 + banjo + ballkon Kati 3; pallat ekzistues Facilitete: - Rikonstruktuar rishtazi - Design minimalist - Mobiluar pastër dhe funksional -...
 6. Tirane, - Rroba termike per Sauna

  Shiten 10 kutia me kostume termike per sauna. Blere ne greqi. kontakt ne whatsapp Cel. : 0694446393
 7. Tirane, shes lojra x Nintendo Switch / Oled

  Shes lojra për Nintendo Switch dhe Switch Oled Fifa22 - 3000 leke Brain training - 2000 Cel. : 0692044722
 8. Tirane, ndarje qeraje zyre Kati 0, 25.000 Leke (Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga: Nikolla Tupe, bllok Super okazion!!!!! Mundesi per ndarje qeraje; Zyre rreth 20 m2, me kushte optimale Ambjenti ka tavoline dhe karrige (e mobiluar) Korridor dhe tualet. Survejim me kamera sigurie. Qeraja e pergjysmuar: 25.000 ALL Faturat (drita, uje, internet), pergjysmohen cdo...
 9. Tirane, DHUROJ Set divanesh 3+2+1+1

  Dhuroj! set divanesh lekure, ngjyre vishnje. jane ne gjendje shume te mire! seti perbehet nga 3 + 2 + 2 kolltuke tek. cmimi - Dhurate te interesuarit, duhet te sigurojne transportin Faleminderit Cel. : 0692044722
 10. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 265 m² 2000 Euro/m2 (Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Mihal Grameno Shitet ambjent 265 m2 Adresa: Rruga Mihal Grameno, 200 m mbi Shkollen e Baletit. Mundesi zhvillimi per biznese te ndryshme: mjekesi, avokati, market, banke, restorant, palester etj. Aktualisht ne gjendje pune, shume i frekuentuar. Cmimi 2000 E/m2, i diskutueshem...
 11. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 65 m² 180.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga: Stadiumi Dinamo Shitet Apartament tek Rr. Gjik Kuqali, ish Shushica, pranë Stadiumit Dinamo. Kati i 4rt, në gjendje perfekte për të jetuar. Rikonstruktuar dhe mobiluar rishtazi. Siperfaqe 65m2 (e gjitha siperfaqe e brendshme). Depozite uji 1000L personale. Hapesira parkimi per...
 12. R

  Tirane, ofrohet Albanian Teacher

  I offer lessons on Albanian Language for expats living in Albania or foreigners that would like to learn Albanian. If you are interesting, fill free to contact me Cel. : 0692044722
 13. Tirane, ofroj Dyshek - Dhurate 0 Leke

  Deshiroj te bej dhurate nje dyshek te permasave 120x200x30 cm Eshte i perdorur, por ne gjendje shume te mire. I pershtatshem per tu vendosur edhe direkt ne toke duke qene se ka shume lartesi. Nese njihni dike ne nevoje, ju lutem te perhapni fjale dhe te kontaktojme per te ndihmuar...
 14. R

  Tirane, ofrohet vend pune part time Sanitare

  Ofroj vend pune me orar të pjesshëm Sanitare Kërkoj të jetë e shkathët dhe e pastër Dyqan mishi Kryqëzimi Komuna Parisit Kontakt 0692077177 Cel. : 0692077177
 15. R

  Tirane, kerkohen 2 Animatore

  Ne kuader te hapjes se qendres se argetimit per femije (per vitin akademik 2021-2022), kerkohen 2 animatore per te angazhuar femije te moshes 6-11 vjec, gjate qendrimit ne qender. Te interesuarat duhet te duan femijet dhe te kene fantazi per te zhvilluar lojera/argetime te ndryshme brenda...
 16. R

  Tirane, kerkohen 2 Mesuese Cikli i Ulet

  Ne kuader te hapjes se qendres pas-shkollore per nivelin fillor (klasa 1-5), per vitin akademik 2021-2022, kerkohen 2 mesues/e me eksperience minimale. Paga 25.000 ALL/muaj Cel. : 0692044722
 17. R

  Tirane, ofroj vend pune Punetor Dyqan Mishi

  Kerkohet te punesohet Punetor ne Dyqan Mishi Duhet te jete shume i afte ne kete profil dhe sigurisht vetem me eksperience. Adresa tek Komuna e Parisit, Tirane Kontakt : 0692077177
 18. R

  Tirane, kerkohet part time Terapist te foluri

  Kerkohet Terapist i Zhvillimit te te folurit Te kete eksperience ne kete fushe, me femijet me probleme te degjimit! Orari i punes: 1 - 1.5 ore ne dite (preferohet mbasdite), 6 dite/jave. Detyrimisht te jeni -krijues -i/e qeshur -komod me kete lloj pune -te dini te kerkoni -te pranoni...
 19. R

  Tirane, kerkohet part time Mesuese

  Mesuese E gatshme te bashkepunoje dhe bashkeveproje me 1 femije 3 vjec. Kohezgjatja: 3-4 ore paradite; E Hene - E premte Detyrat: Te shoqeroje femijen ne kopesht dhe te angazhohet ne zhvillimin disiplines dhe fjalorit te femijes. Preferohet qe personi ta doje kete pune te cilen do te beje! Te...
 20. R

  Tirane, kerkohet Marangoz

  KERKOJ MARANGOS per te punuar me MDF Nuk ka rendesi mosha apo eksperienca. Eshte shume e rendesishme korrekesia, pasteria, saktesia ne pune, dhe jo shperdorues. Mund te kontaktoni ne 069 444 6394
 21. Greqi, njoftim fisioterapi bobath

  Bobath Fisioterapi per Femije / Tirane, mundeson ndermjetesime trajnimi 9 javore ne selanik, per bobath physiotherapy me profesoret me te mire te greqise lidhur me kete profil. gjate periudhes 9-javore te kursit, jepet mundesia e praktikes ne qendren me te madhe te Selanikut, te specializuar...
 22. R

  Tirane, kerkohet Fisioterapist/e

  Kerkohen fisioterapiste me license, te profilizuar ne pediatri, me eksperience pune. Preferohen te aplikojne metoden Bobath kontakt: neurophysiolab.tr@gmail.com
Back
Top