Search results

  1. Tirane, shes Libra 1 Leke

    Ofertë e jashtëzakonshme, ku shumë universitete duhet të kenë bibloteka e më pas individë dhe shkolla private. Cel. : +355 69 211 1843
  2. Tirane, shes biciklete BMX Monter 7.000 Leke

    Ngjyra.....: e bardhe Okazion! Shes biçikletë Monter 🚲 Shes biçiklete Monter ne gjendje shume te mire fizike dhe pune. E gatshme për çdo provë. Shitet per arsye mosperdorimi. Çmimi: 7000 lekë Kontakt: 0692111843 Cel. : 0692111843
Back
Top