Search results

 1. 2+1 TE REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË

  Apartament 2+1 në shitje, i cili ndodhet te kompleksi rezidencial “Laguna Blu”, vetem 200 m nga bregu i detit. Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te detit Adriatik, ne Qerret dhe eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te...
 2. 1+1 NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT

  Zona ku ndodhet apartamenti në shitje është një ndër vendodhjet e preferuara të kryeqytetit, afër me Parkun kombëtar e Liqenin artificial të Tiranës, pranë Ish-Bllokut, stadiumit “Selman Stermali”, unazen e vogel, Komunen e Parisit etj. Në këtë zonë ndodhen një rrjet i konsiderueshëm...
 3. 2+1 PRANE FABRIKES SE MIELLIT, NE ASTIR

  Apartament 2+1 në shitje në zonen e Astirit, i cili ndodhet pranë rruges kryesore “Teodor Keko”, Unazes së madhe, e cila ka akses direkt si per daljen nga qyteti i Tiranes dhe hyrjen në kryeqytet. Ka afër disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare. Zona ka marrë shumë zhvillim kohet e...
 4. 2+1 ne shitje ne "VALA MAR" RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

  Apartament 2+1 ne shitje te rezidenca turistike e cila ndodhet në një zonë unike vetem 150 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik, vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatesi, në gjelbërim dhe ajër të paster, pranë freskisë së detit. Ndodhet vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 107 m² 202.000 Euro (NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO”)

  Zona/Rruga : Rr. Don Bosko Apartament 2+1 ne shitje, i cili ka nje vendodhje shumë të mirë, pranë Sheshit “Rilindja”, afer qendres tregtare “Ring Center”, 10 minuta nga qendra e Tiranes, pranë Prokuroris së Tiranës, gjimnazit “Qemal Stafa”, aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së...
 6. VILE NE "SAN NICOLAS" RESORT, PALASE

  Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet në bregdetin Shqiptar, në një zone unike dhe elitare, vetem 150 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Me vendodhje fantastike dhe pamjen shume te bukur, e ben nje nga vendet ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim...
 7. 1+1 NE SHITJE TE REZIDENCA “SANTORINI”, DRIMADHES

  Rezidenca e pushimit “Santorini”, e pozicionuar në bregdetin Shqiptar, në një zone te vecante dhe elitare, vetem 50 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të Drimadhes ne detit Jon, ne mes te pyllit bregdetar me bimesi te shumllojshme, është vendi ideal per te pushuar dhe për të jetuar...
 8. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 3, 99 m² 175.000 Euro (PRANE REZIDENCES “KODRA E DIELLIT”)

  Zona/Rruga : Rruga Kodra e Diellit Apartament i ri në shitje, i cili ndodhet shumë afër me Kopshtin Botanik dhe Parkun e Liqenit, në nje nga zonat më të preferuara të Tiranës në mes te gjelberimit, ajrit të paster e qetësisë qe ofron vendodhja. Fare pranë me Unazën e Madhe të Tiranës gjë të...
 9. Tirane, shes zyre Kati 2, 826 m² 3.200.000 Euro (RRUGA “ABDYL FRASHERI”, PRANË LIBRIT UNIVERSITAR)

  Zona/Rruga : Rruga Abdyl Frasheri Ambient zyrash për shitje, me një vendodhje eskluzive strategjike e cila ka kërkesë të lartë për ushtrim aktiviteti biznesi. Ndodhet te ish-Blloku, fare prane rruges "Ibrahim Rugova", bulevardit "Deshmoret e Kombit", 5 minuta nga Kryeministria, Presidenca dhe...
 10. SHITET 1+1 TE RRUGA “ABDYL FRASHERI” PRANË SHESHIT WILLSON

  Shitet apartament 1+1 në një nga zonat më elitare të qytetit, i cili ndodhet shumë prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesisë të Parkut kombetar të Tiranes dhe Liqenit artificial dhe fare afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore...
 11. SHITET DYQAN TE RRUGA E “ELBASANIT", PRANE AMBASADES AMERIKANE

  Ambient biznesi në shitje, i cili ndodhet në një zonë rezidenciale ku kryesisht janë të ndërtuara vila dhe ndërtesa të ulta, dhe me kerkese te lart per ushtrim biznesi. Ndodhet pranë disa fakulteteve si Universiteti “Luarasi”, “Histori-Filologji”, afer qytetit “Studenti”, stadiumit “Air Albania”...
 12. SHITET 3+1 NE SARANDE AFER PORTIT

  Apartament 3+1 në shitje prane qendres së Sarandes, qytet i cili ndodhet në Rivierën shqiptare te jugut te Shqipërisë, midis detit të mrekullueshem Jon dhe kodrave me ullishte. Prona ndodhet vetëm pak metra larg vijes bregdetare të detit Jon, afer Hotel “Butrinti, afer parkut të gjelbëruar të...
 13. SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI”

  Shitet apartament 2+1, i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar te Tiranes, fare pranë qendrës, disa akseve kryesore rrugore sic jane rruga e “Durresit”, “Kavajes”, “Ibrahim Rrugova”, “Muhamet Gjollesha”, zones se 21 Dhjetorit, ish Blloku dhe afër disa institucioneve...
 14. SHITET 1+1 TE REZIDENCA "PRIMAVERA", GJIRI I LALZIT

  Apartament 1+1 ne shitje te rezidenca turistike “Primavera” e cila ndodhet në një zonë unike vetem 180 m nga plazhi ranor i detit Adriatik, vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatesi, në gjelbërim dhe ajër të paster, pranë freskisë së detit. Ndodhet vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga...
 15. Ndermjetesim Pasurish te Paluajtshme "INF 93" www.inf-93.com

  Real Estate "INF 93" eshte krijuar ne vitin 1993. Eshte e para agjensi e organizuar ne Shqiperi. Qe prej 31 vjetesh vepron suksesshem e me profesionalizem ne tregun e pasurive te paluajtshme, duke bere ndermjetesime ne shitje dhe dhenie me qira te mijra apartamenteve te banimit, vilave...
 16. Tirane, - Agjensi Immobiliare, Real Estate "INF 93"

  Real Estate "INF 93" eshte krijuar ne vitin 1993. Eshte e para agjensi e organizuar ne Shqiperi. Qe prej 31 vjetesh vepron suksesshem e me profesionalizem ne tregun e pasurive te paluajtshme, duke bere ndermjetesime ne shit-blerje dhe dhenie me qira te mijra apartamenteve te banimit, vilave...
 17. Apartamente dhe Vila ne shitje ne "Green Coast" Resort, Palase

  "GREEN COAST" RESORT, PALASE VILAT ME PAMJE NGA DETI: -Vila Elite Deluxe me sip. ndertimi 422 m2 + 61 m2 parkim dhe truall 850– 900 m2. Cmimi: 1.690.000-Vila Individuale me sip. ndertimi 151 deri ne 210 m2 dhe truall 300 – 350 m2. Cmimi varion nga 520, 000 - 650,000 Euro -Vila Bashkangjitur...
 18. Tirane, jap me qera magazine Kati 2, 2.100 m² 5.250 Euro (AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 5)

  Zona/Rruga : AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 5 200 M NGA COCA COLA Magazina me qira e re ndodhet ne zone industriale me kërkesë te autostrades Tirane – Durrës, afer me QTU, Coca Cola etj. Prona eshte nje godine e re e rrethuar dhe siguruar nga te gjitha kufinje, ka rruge hyrese dhe dalese...
 19. Tirane, shes toke 6.200 m² 558.000 Euro (NË VAQARR)

  Zona/Rruga : Vaqarr NE VAQARR Toke ne shitje afër rrugës kryesore me studim të miratuar, zonë industriale ku mund të ndërtohen objekte të ndryshme industriale si kapanone dhe magazina.Shitet tokë truall 6200 m2 me formë shumë të rregullt drejtekendore. Nuk ka kufizime për ndertim sepse është e...
 20. Tirane, jap me qera magazine Kati 2, 1.600 m² 5.280 Euro (Autostrada TR-DR, Kashar)

  Zona/Rruga : Kashar AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Magazina me qira ndodhet në zonen kryesore industriale të Tiranes, në autostraden Tirane – Durrës, buze rruges dytesore, me vizibilitet nga autostrada. Prona është një godine e rrethuar dhe e siguruar nga të gjithë kufinjtë, ka rruge...
 21. Tirane, shes truall 6.000 m² 300.000 Euro (NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES)

  Zona/Rruga : NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Truall i cili ndodhet në fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, në një zonë shumë të qetë dhe të gjelberuar, 3 km larg Teg-ut, me rruge të rregullta komunikimi me zona të tjera përqark dhe me qytetin. Ne kete zone ndodhen disa resorte dhe...
 22. Tirane, shes dyqan, Kati 0, 80 m² 380.000 Euro (Rruga Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, buzë rruges me elitare të kryeqytetit dhe me një shikueshmeri shumë të lartë, fare pranë me qendrën dhe disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare.Zona në fjalë...
 23. Tirane, shes lokal Kati 0, 270 m² 799.000 Euro (RRUGA “ESHREF FRASHERI” NË DON BOSKO)

  Zona/Rruga : Eshref Frasheri Në një zonë mjaft të mirë, pranë Don Boskos shitet restorant në gjëndje pune. Ndodhet afer me Kompleksin Vizion Plus, unazen e vogël, Zogun e Zi dhe aksin kryesor hyrës në Tiranë, rrugen e “Durrësit”. Zona ka pranë disa institucione arsimore, shtetërore, shoqërore...
 24. Tirane, shes Vile 2 Katshe Kati 0, 498 m² 750.000 Euro (NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES)

  Zona/Rruga : Daias Vilë luksoze në shitje e cila ndodhet në fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, në një zonë shumë të qetë dhe të gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge të rregullta komunikimi me zona të tjera përqark dhe me qytetin. Ne kete zone ndodhen disa resorte dhe restorante...
 25. Tirane, shes dyqan Kati 0, 44 m² 95.000 Euro (RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO”, PRANË PAZARIT TË RI)

  Zona/Rruga : Rruga Tefta Tashko Koco Dyqani në shitje ndodhet fare pranë qendrës së kryeqytetit dhe Pazarit te Ri, që i ka dhënë mjaft jetë kësaj zone, duke e gjallëruar jashtë mase, me vendas dhe sidomos turistë të huaj. Zona është e organizuar shumë mirë dhe aty gjendet një rrjet i rregullt...
 26. Tirane, shes lokal Kati 0, 190 m² 370.000 Euro (RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Me një vendodhje shumë të mirë prane Selvise shitet lokal në gjëndje pune. Ndodhet afër me qendrën, Pazarin e ri dhe fare pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të...
 27. Jap me qera apartament papafingo 2+1+BLK Kati 8, 150 m² 1.500 Euro (MBRAPA AKADEMISE SE ARTEVE)

  Zona/Rruga : Rruga Lidhja e Prizrenit Me një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar, midis ish Bllokut dhe Parkut të Liqenit dhe afër me qendrën e Tiranës. Pranë institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të...
 28. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 75 m² 114,000 Euro (REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO”)

  Zona/Rruga : Don Bosko Apartament i ri 1+1 në shitje në një pallat të ri tepër cilësor shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me...
 29. Tirane, shes zyre Kati 0, 137 m² 160.000 Euro (NE RRUGEN "FORTUZI", AFER MINISTRISE SE DREJTESISE)

  Zona/Rruga : NE RRUGEN "FORTUZI", AFER MINISTRISE SE DREJTESISE NE RRUGEN "FORTUZI", AFER MINISTRISE SE DREJTESISE Në një zonë mjaft të njohur sic është Bulevardi "Zogu I", afër me Ministrine e Drejtesise, shume afer qendres se Tiranes, shitet apartament i përshtatur për zyrë. Me akses rrugen...
 30. Tirane, shes toke 3.620 m² 344.000 Euro (BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ)

  Zona/Rruga : BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ Toka ne shitje ndodhet ne Marikaj, pas Vores, buze autostrades Tirane-Durres, ne krahun e djathte te saj. Zona ku ndodhet prona eshte zone industriale, me dendesi te vogel godinash. Ka marr...
Back
Top