Search results

 1. Sterilizues profesional peshqiresh

  Shitet sterilizues dhe ngrohes peshqiresh profesional. Pajisja eshte e paperdorur asnje dite dhe e bollshme per sasi te madhe peshqiresh. E pershtatshme per estetike, parukeri, spa, etj. Brenda garancise. Cmimi 8 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890
 2. Karrige profesionale per estetike/parukeri

  Shitet karrige e re profesionale per estetiste/parukiere (10/10). Eshte e gjere, shume e rehatshme dhe me mbeshtetese. Gjithashtu rrotullohet, ka rrota dhe leviz lart & poshte. Eshte brenda garancise. Cmimi 7 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890
 3. Xiaomi Redmi Note 10S

  Shitet Redmi Note 10S gati i ri, super gjendje 11/10. 8gb ram 128gb memorie Kamera para 13mp 4 kamera mbrapa: 1. 64mp 4k 2. Ultra-wide 3. Macro 4. Depth Me 2 karta, certifikim IP53. AMOLED 6.43 inch Bateri 5000mAh Fast charge 33W, karikuesi origjinal i perfshire. Cmimi 16 900 LEK, i...
 4. Kosh per cigare dhe mbeturina (17 LT)

  Shitet kosh mbeturinash dhe cigaresh (17 liter). Material inoksi, i ri dhe i pershtatshem per cdo biznes/person. Cmimi 3 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890 Cel. : 0693940890
 5. Led Ring (e pershtatshme per filmime te ndryshme)

  Shitet Led Ring per cdo qellim tuajin (biznes, influencer, personal). Eshte me 3 modalitete drite (te verdhe, te bardhe dhe natyrale) qe ndryshojne edhe instensitetin. Gjithashtu trupi perbehet nga 3 pjese qe mund te rregullohen individualisht sipas deshires ne gjatesi te ndryshme. Ka 1 mbajtese...
 6. OnePlus 5

  Shitet OnePlus 5 ne gjendje shume te mire 9/10. 6gb ram 64gb memorie Dual camera 16+20 MP Fingerprint Fish Aux Bateri 3300w me karikim 20w (karikuesi origjinal i perfshire) Ekrani AMOLED 5.5 inch Dual flash (4k video) Me 2 karta Cmimi 8 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890
 7. Logitech H150 (kufje te reja profesionale per zyre, call center, etj)

  Shiten kufje Logitech H150 ne kuti te reja (5 te fundit). Kufjet jane te pershtatshme per cdo lloj skenari, per cdo lloj perdorimi. Mikrofoni kthehet nga te 2ja anet dhe eshte me Noise Cancelling. Cmimi 1 900 LEK/copa, i diskutueshem. +355 69 39 40 890 Cel. : 0693940890
 8. Fytyre LED (160x100 cm)

  Shitet fytyre LED me ngjyre natyrale (3000K), e pershtatshme per estetika/spa me permasa 160x100 cm. Transformatori i perfshire. Cmimi 11 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890 Cel. : 0693940890
 9. Karrel profesional (dru shume cilesor)

  Shitet karrel profesional i gjere, super cilesi. Me 3 rafte dhe shume i forte. I pershtatshem per parukeri, estetika, etj. Gati i ri. Cmimi 8 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890 Cel. : 0693940890
 10. Microdermabrasion profesional me 3 doreza dhe 9 koka

  Shitet microdermabrasion profesional me 3 doreza dhe 9 koka te ndryshme, e pershtatshme per cdo pjese te trupit dhe fytyres. Eshte gati e re. Cmimi 7 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890 Cel. : 0693940890
 11. Krevat estetike profesional

  Shitet krevat profesional estetike i ndare ne 3 seksione qe levizin ne menyre te pavarur. Gjithashtu ka mbeshtetese per krahet. Pjesa e kokes eshte e heqshme, pra mund te perdoret edhe si krevat per masazh/spa. Eshte brenda garancise. Cmimi 19 900 LEK, i diskutueshem. +355 69 39 40 890
 12. Programe Profesionale me License

  Instalimi i programeve profesionale me license: 1. AutoCAD 2. Revit 3. 3ds Max 4. Maya 5. Mudbox 6. Inventor 7. PowerMill 8. CFD 9. Civil 3D 10. FormIt 11. InfraWorks 12. ReCap 13. VRED 14. Advance Steel Te gjitha programet shoqerohen me support 30 ditor. Cel. : +355693940890
 13. Programe Profesionale me License

  Instalimi i programeve profesionale me license: 1. Adobe Photoshop 2. Adobe Illustrator 3. Adobe Acrobat 4. Adobe FrameMaker 5. Adobe XD 6. Adobe InDesign 7. Adobe Lightroom 8. Adobe InCopy 9. Adobe Premiere 10. Adobe Audition 11. Adobe After Effects 12. Adobe Character Animator 13. Adobe...
 14. Programe Profesionale me License

  Instalimi i programeve profesionale me license: 1. SketchUp 2. Archicad 3. V-Ray 4. Planner 5D 5. Enscape 3D 6. Rhino 3D 7. Cinema 4D 8. Bluebeam Revu 9. Twinmotion 10. Lumion 11. Affinity Designer 12. CorelDRAW 13. PhotoScape X 14. Sketch 15. VectorStyler 16. Affinity Photo 17. Photo Pos Pro...
 15. Update Navi

  Update Navi për të gjitha makinat: Hyundai Kia Toyota VW Skoda Seat Audi Land/Range Rover Fiat Alfa Romeo Honda Citroen Peugeot Mazda Mitsubishi Nissan Suzuki Dacia Volvo Jaguar Ford Renault Jeep Lexus Genesis Konvertim i hartave nga cfardo shteti ne Europe. Update perfshin software e fundit...
 16. Update Navi

  Update Navi për : Hyundai Kia Toyota VW Skoda Seat Audi Land/Range Rover Fiat Alfa Romeo Honda Citroen Peugeot Mazda Mitsubishi Nissan Suzuki Dacia Volvo Jaguar Ford Renault Jeep Lexus Genesis Ky sherbim perfshin software-in e fundit zyrtar nga kompania perkatese dhe hartat me te fundit te...
 17. Servis Kompjuteri

  Servis kompjuteri / laptopi : Formatim i cdo lloj kompjuteri ne cfardo sistem operimi qe deshironi (me license te perfshire) dhe cdo program qe deshironi (me license), si Office, Adobe, AutoCAD, 3dsMax, SketchUP, Revit, etj. Gjithashtu i perfshire edhe optimizimi qe kompjuteri te operoje ne...
 18. Servis Smartphone

  Riprogramim Android : Nese keni 1 smartphone qe nuk eshte blere ne Europe dhe nuk merr updatet me te fundit (gje shume e rendesishme per sigurine e telefonit dhe te dhenave), riprogramohet software (metoda safe - pa i bere root) ne versionin europian (Unlocked) qe te punoje me cdo lloj karte...
Back
Top