Search results

 1. Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja (Ap4021398)

  Jepet me qera ambient komercial per zyra, Ponuar ne rrugen “Jordan Misja” pranë Gener 2, me sipërfaqje totale 104m², organizohet ne 3 ambiene , 2 tualete, bosh, vetem kunderbufe, e shtruar me pllaka kati 7 (i fundit) pallat me ashensor...
 2. Apartament 1+1, Don Bosko (Ap4011217)

  Jepet me qera Apartament 1+1, Don Bosko, pranë Shkollës Don Bosko, sipërfaqja totale 75m², kati 7, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar, e shtruar me pllaka, tualet, ballkon. jepet me qera 450 €uro https://isea.al/property/apartament-11-don-bosko-ap4011217/ https://isea.al/ Cel. ...
 3. Zyrë, 21 Dhjetori (Zy4020254)

  Jepet me qera Ambient Komercial, Zyrë, 21 Dhjetori ,Rruga “Frosina Plaku”, me sipërfaqja totale 85m², organizohet ne 3 ambiente pune, bosh , e shtruar me parket me sistem kondicionimi, kati 6 pallat i ri me ashensor. https://isea.al/property/zyre-21-dhjetori-zy4020254/ https://isea.al/...
 4. Apartament 2+1, 21 Dhjetori – Rruga Frederik Shiroka (Ap5021665)

  Jepet me qera Apartament 2+1, ne zonen e 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka, pranë Supermarket ”Joena”,me sipërfaqja totale 125m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndesnje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhama gjumi,2 tualete me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin...
 5. Apartament 2+1, Ish Fusha e Aviacionit (Ap5021730)

  Shitet Apartament 2+1 në zonën e Ish Fushës së Aviacionit, me siperfaqe totale 83m² dhe me siperfaqe neto 72m², organizohet në koridor shperndares, salloni i ndenjes së bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te...
 6. Apartament 2+1+garazh, Ish Stadiumi Dinamo (Ap4021861)

  Jepet me qera Apartament 2+1, Ish Stadiumi Dinamo pranë Raiffeisen Bank, me sipërfaqja 135m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe lavanderi. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaj duke nisur nga...
 7. Zyrë, Rruga Mine Peza (Ap4011416) 500 €uro

  Jepet me qera Ambient komercial Zyrë, Rruga Mine Peza, pranë DHL-së, sipërfaqja totale 60m², kati 2, pallat ekzistues, ka dritë natyrale, e rikonstruktuar, bosh, vetëm kundërbufe, e shtruar me pllaka, tualet, ballkon i mbyllur. Ambienti është i përshtatshëm për banim ose për zyra...
 8. Ambient Biznesi, Bllok – LSI (Zy4020675)

  Jepet me qera Ambient Biznesi, ne zonen e Bllokut prane LSI-së, me sipërfaqja totale 300m² , pallat i ri me ashensor, kati 2 mbi dyqane, bosh open space, e shtruar me parket, kondicioner, tualet me sistem aspirimi. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore me mundesi shum te mire reklamimi, fasade...
 9. Apartament 2+1 me qera tek Toptani

  Jepet me qera Apartament 2+1, Qender, tek Toptani, me sipërfaqe totale 100m² , organizohet në koridor hyres, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të banimit, jepet i mobiluar, i shtruar me parket dhe...
 10. Durres, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 200 m² 2.000 Euro (Tek Vollga)

  💥Jepet me qera Ambient Komercial 📍Pozicionuar në Qytetin e Durrësit, Tek Vollga 📐Sipërfaqja totale 200m² ⭕Ambienti ndodhet tek Vollga, eshte open space, me fasade xhami. Verande perpara 50m². I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. 💵Çmimi 2'000€ Për një vizitë në pronë na kontaktoni në...
 11. Zyrë, Ish Parku – Rruga Ndre Mjeda (Zy4020654) 450 Euro

  Jepet me qera Ambient Komercial Zyrë, pozicionuar ne zonen e 21 Dhjetorit, Rruga “Ndre Mjeda”, sipërfaqja totale 60m²,organizohet ne koridor shperndares, 2 ambiente dhe tualet. Ambienti sapo eshte rikonstruktuar, ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese ekzistuese...
 12. Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap403198) 550 Euro

  Jepet me qera Apartament 3+1, Qendër, Rruga “Sulejman Pasha”, sipërfaqja totale 105m², pallat ekzistues, kati 2. Organizohet në sallonin e ndenjes se bashku me këndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon. Apartamenti ndoshte ne katin e 2 te banimit te nje ndertese te 1992...
 13. Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap503143) 210000 Euro

  Shitet Apartament 3+1, Qendër, Rruga “Sulejman Pasha”, sipërfaqja totale 105m², pallat ekzistues, kati 2. Organizohet në sallonin e ndenjes se bashku me këndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon. Apartamenti ndoshte ne katin e 2 te banimit te nje ndertese te 1992 me...
 14. Apartament 2+1, Rruga “Xhanfize Keko”- “Porcelan 3” (Ap502111) 114000 Euro

  Shitet Apartament 2+1, Rruga “Xhanfize Keko”, Kompleksi “Porcelan 3”, me sipërfaqe totale 99.12m² dhe me sipërfaqe neto 87.03², organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 5, orientim...
 15. Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 2 (Du408008) 1500 Euro

  Jepet me qera Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 3 , me sipërfaqe totale 110m² organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit , kati 2 organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete me sistem aspirimi. Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi...
 16. Apartament 1+1, Rruga e Kavajës – Delijorgji (Ap4011594) 550 Euro

  Jepet me qera Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Kompleksi “Deliorgji”, me sipërfaqe totale 60m² , organizohet në koridor hyres, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit , dhome gjumi, tualete me aspirim dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit, jepet i mobiluar, i shtruar...
 17. ISEA Real Estate

  Tiranë, ofroj vend pune Konsulet Imobiliar me përfitim 50% komision

  “Isea Real Estate” është agjenci që meret me menaxhimin e pasurive të patundshme kryesisht në zonën e Tiranës. Stafi Isea Real Estate e ka filluar rrugëtimin në tregun imobiliar 25 vite më parë, dhe gjendet në treg me emrin Isea viteve të fundit. Është në kërkim të zgjerimit të stafit me...
 18. Tirane, - Rikonstruksione dhe Interior Design

  Isea Real Estate ka nje experience shumëvjecare në fushën e konsulencës ligjore dhe atë të pasurive të paluajtshme. Stafi i Isea Real Estate angazhohet maksimalisht cdo ditë të punës së tyre për t'jua bërë më të lehtë rrugën drejt blerjes apo shitjes së pasurisë tuaj të ëndrrave si dhe kryerjes...
 19. https://isea.al/

  ISEA Real Estate është pjesë e tregut të pasurive të paluajtshme, lider në cilësinë e shërbimit në fushë, duke dhënë informacion dhe asistencë të plotë rreth pronës që ju ëndërroni të keni apo per t’ju ndihmuar ne gjetjen e subjekteve te interesuara per pasurine tuaj imobiliare. ISEA Real Estate...
 20. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 150 m² 1.000 Euro (Rruga e Durrësit, pranë Ambasadës Polake)

  Zona/Rruga : Rruga e Durrësit, pranë Ambasadës Polake Jepet me qera Ambjent Komercial Dyqan, Rruga e Durrësit, pranë Ambasadës Polake, sipërfaqja totale 150m², Dublex, kati përdhe dhe -1, pallat ekzistues, totalisht e rikonstruktuar, e mobiluar si Qëndër Estetike, e shtruar me pllaka...
 21. Tirane, shes dyqan Kati 0, 150 m² 420.000 Euro (Rruga e Durrësit, pranë Ambasadës Polake)

  Zona/Rruga : Rruga e Durrësit, pranë Ambasadës Polake Shitet Ambjent Komercial Dyqan, Rruga e Durrësit, pranë Ambasadës Polake, sipërfaqja totale 150m², me Hipotekë, Dublex, kati përdhe dhe -1, pallat ekzistues, totalisht e rikonstruktuar, e mobiluar si Qëndër Estetike, e shtruar me pllaka...
 22. ISEA Real Estate

  Tirane, ofroj vend pune Agjent Imobiliar

  Nëse jeni në kërkim të një pune që ju jep të ardhura të pakufizuara nga ndokush, jeni duke lexuar njoftimin e duhur. Kompania ISEA Real Estate është në kërkim të agjentëve imobiliarë. Kërkesat: 1.Duhet të jetë dinamik dhe të ketë vullnet për të punuar. 2.Gjuhët e huaja përbëjnë avantazh...
 23. Tirane, jap me qera bar-resorant Kati 0, 142 m² 1.500 Euro (Restorant, Shallvaret, pranë La Voglias)

  Zona/Rruga : Restorant, Shallvaret, pranë La Voglias Jepet me qera Ambient Komercial, Restorant, Shallvaret, pranë La Voglias, sipërfaqja totale 142.5m², kati përdhe me disa këmbë shkallë. Ndodhet në një godinë 2 katëshe, e investuar totalisht, e shtruar me parket, 2 tualete me sistem aspirimi...
 24. Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 142 m² 500.000 Euro (Shallvaret, pranë La Voglias)

  Zona/Rruga : Shallvaret, pranë La Voglias Shitet Ambient Komercial, Restorant, Shallvaret, pranë La Voglias, sipërfaqja totale 142.5m², kati përdhe me disa këmbë shkallë. Ndodhet në një godinë 2 katëshe, e investuar totalisht, e shtruar me parket, 2 tualete me sistem aspirimi. I përshtatshëm...
 25. Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 5, 825 m² 200.000 Euro (Sami Frasheri)

  Zona/Rruga : Sami Frasheri Shitet Apartament 1+1, Bllok, Rruga Sami Frashëri, me sipërfaqje totale 82.5m², pozicionuar në katin e fundit të një pallati 5-katësh ekzistues. Apartamenti është e organizuar në sallon me kënd gatimi, dhomë gjumi, tualet me ajrim natyral, një depo dhe një ballkon me...
 26. Tirane, shitet apartament 3+1 Kati 3, 150 m² 350.000 Euro (Liqeni i Thatë)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thatë Shitet apartament 3+1,Liqeni i Thatë, një zonë e Qetë, larg smogut dhe zhurmave. Apartamenti ka sipërfaqe totale 150m² dhe sipërfaqe neto 136.2m², organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete njëri me ajrosje natyrale dhe...
 27. Tirane, shitet Vile 3 Katshe 350 m² 170.000 Euro (Katund I Ri, Yrshek)

  Zona/Rruga : Katund I Ri, Yrshek Shitet Vilë 3 katëshe, Katund I Ri, Yrshek 3 min larg nga liqeni i Kasharit, me sipërfaqja totale trualli 350m², dhe sipërfaqe ndërtimi 300m². Kati përdhe open space, me lartesi 2.5m, i shtruar me beton. Kati i dytë dhe i tretë jan nga 100m² secili, të...
 28. Tirane, jepet me qera ditore Kati 3, 40 m² 35 Euro (Qira Ditore Super Studio-Apartament.)

  Zona/Rruga : Qira Ditore Super Studio-Apartament. Jepet me Qira Ditore Super Studio-Apartament. Ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues, i cili gjendet në zemër të kryeqytetit. Ambienti është i sapoinvestuar dhe ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode afatshkurtër...
 29. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 13, 120 m² 2.000 Euro (Stadiumi “Air Albania” tek Amabsador 3)

  Zona/Rruga : Stadiumi “Air Albania” tek Amabsador 3 Jepet me qera apartament 2+1, Stadiumi “Air Albania” tek Amabsador 3, me sipërfaqje totale 120m², organizohet në koridor hyrës salloni i ndenjes së bashku mne këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me sistem aspirim, lavanderi më vete dhe...
 30. Tirane, jepet me qera zyre Kati 2, 117 m² 2000 Euro (në zonën e Don Boskos, pranë Viva Market)

  Zona/Rruga : në zonën e Don Boskos, pranë Viva Market Jepet me qira Ambient Komercial Zyre, në zonën e Don Boskos, pranë Viva Market, me sipërfaqja totale 117m², organizohet në hapsirë open space, e sapo rikonstruktuar e sistemet hidraulike dhe elektrike të reja, shtruar me pllaka, fasadë 10m...
Back
Top