Search results

 1. Tirane zone e Freskut, Dyqani shitet.

  Zona/Rruga : Sh54 pallatet Texnokat Dyqani eshte me Çertifikate Pronesie dhe i punuar gati per biznes, ne nje zone te populluar. Çmimi i diskutueshem ! Cel. : 0672166805
 2. Tirane, shes zyre Kati 0, 41 m² (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha prane Gjykates se Civile Ambjenti eshte i paisur me certifikat pronsie. Ambjenti mund te perdoret per çdo sherbim, por nese eshte e mundur qe bleresi ti lejoje qeraxhinjte aktual per te qendruar me qera dhe ne vazhdim.! Çmimi eshte i diskutueshem.! Cel. : 0672166805
 3. Tirane, shes Karroce per femije 30 euro

  Karroce per femije ne gjendje te mire. Cel. : 0672166805
 4. Tirane, shes Xhami i pasem Tuaregu 2.5 i vitit 2006 30 Euro

  Xhami i pasem per Tuareg 2.5 ! Cel. : 0672166805
 5. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 40 m² 400 Euro

  Zona/Rruga : Rexhep Bastar prane Rosterant Qesaraka, ne zonen e Freskut.! Dyqani eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te populluar.! Cel. : 0672166805
 6. Tirane, shes Shitet Dhome Gjumi 900 Euro

  Shitet Dhome Gjumi e punuar me Entief lyer me te bardhe. Krevat Dopio 2- komedina ansore 1- komedin + pasqyre Dollap rrobash Cel. : 0672166805
 7. Tirane, shes makine Peugeot Viti 2009, 1,6 Nafte

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja......: Kondicioner Fuqia KW..: 110 KM..........: 230000 Makina eshte 7-vende, ekonomike, me 6 marsha. Cel. : 0672166805
Back
Top