Search results

 1. Tirane, ofrohet sherbim Taxi

  Ofroj sherbim taxi ne qytetin e Tiranes dhe jashte saj. Makine komode me te gjitha kushtet per nje udhetim sa me te qetë Cel. : 0675534490
 2. Tirane, shes Kitare 6.500 Leke

  Shitet kitare Klasike me Cmim okazion per vetem 6500 lek. per më shume informacion kontaktoni ne nr cel: 0675534490 Cel. : 0675534490
 3. Tirane, shes Kitare OKAZION 7.000 Leke

  Shitet kitare e perdorur ne super gjendje te mire. Per te gjithe te apasjonuarit e muzikes kjo eshte mundesia ideale per ta bere tuajen per vetem 7000 lek te reja. Bejme dergesa edhe jashte Tirane, kudo ne Shqiperi. Cel. : 0675534490
 4. Tirane, shes Drita LED 3.000 Leke

  Shiten drita LED tipi h7, te pershtatshme pothuajse per cdo makine. Perdoren per dritat e shkurtra ose te gjata. Super ndricim. 300% më shume drite se llampat halogjene te zakonshme. ✅ 6500 k ✅ 20000 lm ✅ canbus (nuk jep errore) ✅ sistem vetftohje me ventilator … Cmimi OKAZION 2900 lek...
 5. Tirane, Shes Karikues Baterie Makine Viti 2021, 5.000 Leke

  Shitet karikues baterie makine e re ne kuti, e pershtatshme per cdo lloj baterie, (me acid, me xhel, e that, me lithium etj etj). ✅Karikon baterine e makines ✅Motorrit ✅Kamjocinave ✅Fuoristradave ✅Motoskafeve etj. 🛑Sesht nevoja të blini bateri te re . 🤷🏻*♂️ thjeshte karikoni ate qe keni dhe...
 6. Tirane, shes Llampa D2S 2.900 Leke

  Shiten llampa te reja D2S te markes se njohur PHILIPS. Çmimi1: 2900 lek copa Çmimi2: 5500 lek çifti Cel. : 0675534490
 7. Tirane, shes pajisje Starter 9.900 Leke

  Bateri Starter Multifunksionale Makine Kompresor për fryrjen e gomave. Voltazhi: 12V/16V/19V. Kavo për ndezjen e makinës. Çekiç për thyerjen e xhamit gjatë aksidenteve. Portë USB për karikimin e telefonit ose laptopit. Drita të fuqishme LED. Thikë për prerjen e rripit të sigurimit. Bateri e...
 8. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore KURSE MATEMATIKE

  Ofroj kurse matematike per cdo klase apo nivel. Duke filluar nga klasa e parë deri ne vit te fundit gjimnaz. Me eksperience disa vjecare ne arsim publik dhe ushtrim profesioni ne kurs matematike prej disa vitesh me maturant dhe jo vetem. Pagesa: 1000 lek/ora Per me shume informacion...
 9. Tirane, Shes pjese kembimi, VAJ dhe FILTRA per cdo lloj makine

  Shes pjese kembimi, VAJ dhe FILTRA per cdo lloj makine. Cmime te arsyeshme. Per me shume kontaktoni në whatsapp: 0675534490 Cel. : 0675534490
 10. Home for Sale, Durres, shes apartament 1+1 Kati 4, 65 m² 550 Euro/m2 (Rrota e kuqe)

  Zona/Rruga : Rrota e kuqe OKAZION! Apartamente ne Durres duke filluar nga 65m2 deri ne 165m2. Hyrjet jane ne zonen e plazhit, tek rrota e kuqe, pallat i ri, me ashensor, hapsire parkimi, i mbikqyrur nga kamerat, akses ne plazh per 2 minuta në kembe. Të pajisura me te gjitha dokumentacionet...
 11. A

  Tirane,qytet Studenti,rr Budi,shitet Internet Cafe

  Tirane, shesim biznesin internet cafe,rr budi qytet studenti,per arsye emigrimi... shitet biznesi,internet cafe,i cili ndodhet ne rruga budi,qytet studenti,perballe godinave 7 dh 8.me te gjitha detyrimet ndaj shtetit te paguara deri ne fund te vitit.. perberja;26 kompiutera HP LCD me perametra...
Back
Top