Search results

  1. Elbasan, shes makine Mercedes-Benz Viti 2005, 4.300 Euro

    Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner Shitet makina Mercedes Benz C180 Kompresor Avantgard. Benzine-gaz, te shenuar ne leje qarkullimi, shume ekonomike. Tapicerit e paster brenda dhe jashte, kondicioner ngrohje+ftohje. Disqe 17AMG. Xhama te zinj me leje. Taksat...
  2. Shes Bolier

    Shitet Bolier, ne gjendje shume te mire, 10 litra. Firma Ariston 2000 leke. Cel. : 069 37 27 083 Elbasan
Back
Top